Cumartesi, Mart 25, 2023

İhtiyaç Sahiplerinin Yardım Eli QNET

QNET olarak kurulduğumuz günden bugüne RYTHM felsefesini (Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir) kendimize misyon ediniyor, RYTHM’nin faaliyet gösterdiği topluluklar ile stratejik ortaklıklar kuruyor, çalışanlarımızın gönüllülüğü ve toplum hizmetleri aracılığıyla yatırımlar yapıyoruz. İnsanlığa değer katmayı ve insanları hayallerine kavuşturmayı görev edinip canla başla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu misyon ile yıl içinde World Human Relief (WHR) aracılığıyla Adana’da 150’ye yakın aileye QNET olarak Ramazan ayı yardımlarında bulunduk. WHR’nin “İnsan olmanın en önemli koşulu acıyı, yokluğu, zenginliği paylaşmaktır” ilkesini de benimseyerek insanların zor zamanlarında yanlarında olmak için elimizden gelen yardımları yapmaya, ihtiyaç sahiplerinin imdadına koşmaya büyük bir özveriyle gayret ediyoruz.

Biz büyük bir aileyiz ve bu aile her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya, elinden gelen çabayı göstererek yüzlerde bir tebessüm yaratmak uğruna çalışıyor. Ne mutlu ki bu uğurda bize destek olan, yardımlarımıza aracı olmak isteyen insanlarla karşılaştık. 2018 yılında Viranşehir’de yaşayan bir öğretmenin bizimle iletişime geçerek yardım talep etmesi üzerine, o yıldan bu yana desteğimizi sürdürmeye çalışıyoruz. 2021 yılında da Viranşehir’deki 75 aileye Ramazan ayı yardımlarında bulunmuş olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Ne mutlu ki gönüllü çalışanlarımız, aracılarımız ve felsefe edindiğimiz kuruluşlarımız var. Bu özveri ve benimsediğimiz felsefe sayesinde daha birçok güzel işe imza atıp, yüzlerde tebessüme sebep olacağız.

QNET olarak RYTHM felsefesiyle “Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir” diyor ve ihtiyaç sahibi insanların her zaman yanlarında olmaya gayret göstereceğimize söz veriyoruz. İyi ki QNET!

Diğer yazılarımıza göz atmak için; QNET, Ödüllerine Bir Yenisini Daha Ekledi

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz