Perşembe, Mart 23, 2023

QNET, MUSE Yaratıcı Ödüllerinde Üç Kupa Kazandı

QNET, Muse Yaratıcı Ödüllerinden yalnızca bir değil, üç çarpıcı ödülle ayrıldı ve 2021 galibiyet serimize ekledi. QNET, büyük jüri panelinin kalbini kazanarak iki videomuzun yanı sıra sevilen QNET Dergisi Aspire için bir Platin, bir Altın ve bir Gümüş aldı ve dünyanın dört bir yanından gelen yaklaşık 4.000 başvuru arasında öne çıktı. Diğer kategorilerde QNET’in yanı sıra diğer önemli kazananlar arasında Walmart, Fiverr, UFC, TikTok Kanada, Jo Malone London, BBC Studio Events, Burberry Beauty, McKinsey Global, Maersk, Caterpillar yer aldı.

2021 Muse Yaratıcı Ödülleri

International Awards Associate (IAA) tarafından oluşturulan Muse Ödülleri Programının bir parçası olan Muse Yaratıncı Ödülleri, yaratıcılık ve tasarım için yeni bir mükemmellik standardı sağlıyor. Tasarımda yeniliği ve yaratıcılığı tanıyan uluslararası bir rekabettir.

IAA, yüksek mükemmellik standartları sergileyen endüstri profesyonellerinden oluşan bir jüri kurarak tarafsızlık ve sıkı değerlendirme kriterleri sağlar. Buna karşılık jüri, kendi alanlarında yeni ölçütler belirleyerek mükemmel kişi veya kuruluşlardan oluşan yeni bir dalga oluşturdu.

Tarafsızlığı sağlamak için her bir başvuru, kendi endüstrilerinde bulunan standartlar kullanılarak değerlendirildi, kör yargılama uygulandı ve jüri üyeleri, her bir girişi yalnızca kendi değerlerine göre değerlendirdi. QNET, üç kategoride sektördeki diğer kişilere daha fazla çaba sarf etmeleri ve yaratıcılıklarında daha yüksek noktalara ulaşmaları için ilham veren bir varlık olan “Muse” yani “İlham Perisi olarak tanındı.

Aspire 29 – Platin Kazanan

What Does The Bernhard H. Mayer Legacy Mean? (Bernhard H. Mayer Mirası Ne Anlama Geliyor?) – Altın Kazanan

QNET and SPORTS: A History Of Building Champions (QNET ve SPORTS: Şampiyonlar Oluşturmanın Tarihi) – Gümüş Kazanan

Bu yıl şimdiye kadar, dört farklı uluslararası ödül veren kuruluştan dokuz kupa kazandık! 2021 Muse Yaratıcı Ödülleri‘ndeki bu galibiyet sonuncumuz. Yaratıcılığımız ve dijital inovasyonumuzla bir kez daha takdir edilmekten çok mutluyuz ve yıl ilerledikçe daha da fazlasına uzanmak için sabırsızlanıyoruz. Bir başka QNET zaferini kutlamak için bize katılın!

Diğer yazılarımıza göz atmak için: QNET Nasıl Bir Şirkettir?

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz