Salı, Mart 21, 2023

Doğrudan Satışta Aciliyet Anlayışı

Şef, Instagram canlı yayınında doğrudan satışın aciliyet duygusundan bahsetti. Hastanede olmasına rağmen Şef Pathman Senathirajah haftalık videolarına devam ederek QNET Bağımsız Temsilcilerine olan bağlılığının rakipsiz olduğunu bir kez daha kanıtladı. Şefe göre, dünya çapında doğrudan satışçıları desteklemek önemli bir önceliktir. İşte doğrudan satışta ve yaşamda aciliyet duygusu geliştirme ve beslemeye ilişkin dersi.

Gelecek İçin Plan Yapın

Herhangi bir işe başladığınızda, sadece şu an için ne kadar kazanacağınızı düşünmeyin, aynı zamanda geleceği planlamaya da başlayın. Mirasınızı düşünmeye başlayın ve geriye doğru çalışın. Ne olursa olsun ailene bakıldığından emin olmak ister misin? Gelecek nesillere bir şeyler mi bırakmak istiyorsunuz? Dünyayı bulduğunuzdan daha iyi bir yere bırakmak ister misiniz? Şimdi bu hedefler için plan yapmaya başlamanın tam zamanı.

İşlerinizi Düzenleyin

Şef, “Herhangi birinin hayatında göze çarpan bir numaralı konu, sevdiklerine bakmak için yeterince geride bırakıp bırakmadıklarıdır” dedi. Genç yaşta babasını kaybettiği kendi yaşam deneyimlerinden, istikrar ve güvenlik duygusu için çalışmanın önemli olduğunu biliyordu. Bu nedenle, QNET’e katıldığında nihai hedefi, annesini, gelecekteki çocuklarını ve torunlarını destekleyecek kadar para kazanmaktı. Şef’e göre, “Aileniz için güvenli bir gelecek istemek açgözlülük değildir. Zekadır. Sorumluluktur. Hesap verebilirliktir”.

Aciliyet Anlayışınızı Geliştirin

Hayatı hafife almayın ve size verilen zamanı boşa harcamayın. Çok fazla iş gibi görünse bile hayal listenize ulaşmak için kendinizi zorlayın. Yavaşlamayın. Bunun yerine ivmeyi devam ettirin. Aciliyet duygunuzu dinleyin. Bugün yapabilecekleriniz için yarına kadar beklemeyin.

Şef Pathman’a hızlı bir iyileşme dilemek için bize katılın ve yaptığı gibi savaşmaya devam ederek onu gururlandıralım.

Diğer yazılarımıza göz atmak için: QNET, MUSE Yaratıcı Ödüllerinde Üç Kupa Kazandı

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz