Salı, Haziran 6, 2023

QNET, Ödüllerine Bir Yenisini Ekledi

QNET, var olduğu günden bu güne her zaman daha iyisi için çalışmış, kimine önder olmuş, kimine iş fırsatı sunmuş, yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle herkesin imdadına koşmuş, dünya sorunları konusunda farkındalık oluşturmuş bir marka. Doğrudan Satış sektörünün önde gelen ve bu öncülüğü “En Quality Doğrudan Satış Firması” ödülüyle taçlandıran QNET, bu yıl 12.si düzenlenen Quality Ödül Töreninde; tüketiciye doğrudan satış sisteminde sağladığı kolaylıklar, özgün iş modeli ve sosyal sorumluluk alanındaki başarıları sebebiyle bu güzel ödülle onurlandırıldı.

Asya’nın önde gelen Doğrudan Satış şirketlerinden biri olan QNET, birçok ülkede milyonlarca girişimcinin güçlenmesine yol açarak iş imkanı sağlıyor. Geçmişten bu güne e-ticaretin gücüyle çığır açan iş modeli sayesinde şirket bünyesine katılan Bağımsız Temsilcileri her geçen gün artarak çoğalıyor. 2010 yılında Türkiye’de faaliyet gösteren QNET, “Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir” (RYTHM) felsefesiyle hareket ederek birçok sosyal sorumluluk projesinin de altına imza attı. Ürünlerini üretirken de doğaya ve insana aynı hassasiyetle davranan QNET, vejetaryen bir marka olduğunu her fırsatta dile getiriyor.

QNET, Birleşmiş Milletlerin Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’ndan biri olan “İnsana Yakışır İş ve Ekonomik Büyüme” anlayışına uygun olarak insanlara iş imkanı tanıyıp girişimciliğe teşvik ediyor. Ayrıca sürdürülebilir iş modeline sahip, doğrudan satış ve bir e-ticaret firması olarak aldığı ödüller bu sistemi başarılıyla yönetebildiğini doğrular nitelikte.

Daha önce başka ödüllere de layık görülen QNET uluslararası çalışan, azimli ve çalışkan takım arkadaşlarına sahip olan öncü bir marka. 20 yılı aşkındır Doğrudan Satış sektöründe gösterdiği faaliyet ve başarı onun şimdiki konumu ve sektördeki önemini anlatır nitelikte. 100’ü aşkın ülkede Bağımsız Temsilciler aracılığıyla varlığını devam ettiren ve her geçen gün büyüyen QNET ailesi bu kıymetli ödülle beraber daha büyük bir motivasyonla çalışmalarını sürdürmeye devam edecek.

Diğer yazılarımıza göz atmak için; QNET, MUSE Yaratıcı Ödüllerinde Üç Kupa Kazandı

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz