Perşembe, Mart 23, 2023

Doğrudan Satışta Kullanmak İçin Yogadan 5 Ders

Biz girişimcilerin başarı için benimsemesi gereken Yoga’dan birkaç ders var. Sizi dünya çapındaki genç girişimciler için bir rol model yapacak yogadan öğrenebileceğiniz en önemli beş dersin kısa listesini çıkardık.

  1. Odaklanmış Kalın

Hiçbir şeyin dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Anda kalın ve tüm enerjini asanalara odaklayın. Aynı şey doğrudan satış için de geçerli olmalıdır. Eldeki göreve odaklanın. Aklınızın şüpheler veya şüpheler tarafından dağılmasına izin vermeyin. Yolunuza odaklanın.

  1. Egonuzu Bırakın

Yogada iyi ve kötü günler vardır. Zihninizin, bedeninizin ve ruhunuzun uyum içinde olması için tüm egonuzu kapının dışında bırakıp formunuza konsantre olmanız gerekir. Herhangi bir ticari girişim için de bu aynıdır. Başarı için, egonuzu etkileyen her şeyi bırakmak için ekstra çaba göstermeniz ve daha fazla öğrenmeye ve daha iyi olmaya çalışmanız gerekir.

  1. Zihninizi Açın

Yogadan alınacak en büyük derslerden biri, aksi halde imkansız görünen inanılmaz güç ve denge kombinasyonlarını yapabilmek için açık bir zihne ihtiyacınız olduğudur. İşler zor olsa bile, yavaş başlar ve inanılmaz olanı geliştirirsiniz. Doğrudan satış yolculuğunuzda da aynısını yapmanız gerekir. İşler bunaltıcı hale geldiğinde, zihninizi açın ve ilk önce temel adımlara ulaşmak için kendinizi zorlayın.

  1. Nefes Alın

Sadece nefes alırsan, nefes alırsan, nefes alırsan… hiçbir asana erişemeyeceğin kadar uzak değildir. Tıpkı yogada olduğu gibi, işler zorlaştığında veya duygusallaştığında, doğru zamanda ve doğru süre boyunca nefes almayı öğrenmeniz gerekir. Vazgeçmek istediğinizde kendinize sadece nefes almasını söyleyin. Korktuğunuzda veya endişe duyduğunuzda nefes almayı unutmayın. Tüm farkı yaratacaksınız.

  1. Büyüyün

Bir yoga pozunda ustalaştıktan sonra, uzman olabileceğiniz birkaç poz daha var. Bir bitiş çizgisi yok. Bir yogi olarak sürekli öğreniyor ve gelişiyorsunuz. Onu bu kadar heyecanlı kılan şey, tıpkı doğrudan satışta olduğu gibi bir yolculuk olmasıdır. Kilometre taşından sonra kilometre taşı elde ettikçe, fethedebileceğiniz daha da çok şey var. Seviye atlamaya ve daha iyi ve daha iyi olmaya devam edeceksiniz. Yolun her adımında başaracak çok şey var!

Yoga için bu derslerden hangisini aldınız? Yorumlarda bize bildirin!

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz