Cumartesi, Mart 25, 2023

Doğrudan Satış’a Dair Yaygın Mitler Çürütüldü

Doğrudan satış mitleri oldukça fazladır. Yine de hiçbir evden çalışma seçeneği, doğrudan satıştan daha fazla şeytanlaştırılmamıştır. Bu makalede, en yaygın doğrudan satış mitlerinden bazılarını çürütüyoruz ve size QNET’in neden sizin için mükemmel bir fırsat olduğuna dair ham gerçekleri sunuyoruz.

Mit: Doğrudan Satış Modası Geçti
Gerçek: QNET İnovasyon Tarafından Yönlendiriliyor

Pek çok insan doğrudan satışların, gerçek hayatta pratik bir kullanımı olmayan aşırı pahalı ve modası geçmiş ürünlere sahip ev tabanlı partileri kapsadığı konusunda hala yanlış bir kanıya sahiptir. QNET, dünya çapında birçok yeni ve gelişmekte olan pazara giriş yapmış birkaç Asya doğrudan satış şirketinden biridir. 23 yıl önce başladığımızdan beri, QNET sektörün önde gelen isimlerinden biri olmuştur. QNET olarak ilk başladığımızda, gelişen doğrudan satış konseptini yeni e-ticaret konseptiyle birleştirdik ve geleneksel doğrudan satışı bir kez ve herkes için bozduk.

QNET CEO’su Malou Caluza, “QNET’e ilk başladığımda, biz sadece küçük bir grup insandık. Yine de herkes her şeye dahil oldu. Kurucuların işe, çalışanlara ve müşterilerimize ne kadar bağlı olduklarını gördüm. İşi sunmaktan, müşterilerle ilgilenmekten envanter yönetimine ve ürünlerimizi paketlemeye kadar her şeye dahil oldular. Onları böyle görmek beni çok etkiledi ve hizmetin gerçek anlamını orada öğrendim.” dedi.

Bizi farklı kılan bir başka şey de para kazanmanın bir yolu olarak mikro girişimciliği kullanmamızdır. Konser ekonomisi, teknoloji şirketleri sayesinde artık popüler; ancak doğrudan satış, orijinal konser ekonomisidir. Pandemi sonrası bir dünyada, geleneksel istihdam biçimleri kurumaya devam ettikçe mikro girişimcilik yükselişte. QNET, bu yaşam tarzını yirmi yılı aşkın bir süredir savunduğu için ne çıkıyor.

Mit: Doğrudan Satış Ürünleri Faydasızdır
Gerçek: QNET Ürünleri Hayatınızı İyileştirir

İyi bir doğrudan satış yapan şirketin, ürünlerinin kalitesinden ve o ürünün günlük yaşamınızda sizin için ne kadar değerli olduğunu anlayabilirsiniz. QNET aynı zamanda lüks İsviçre saatleri sunan dünyadaki tek doğrudan satış şirketidir.

Liderlerimizden Arun George, QNET İş Fırsatı ve QNET Ürünleri hakkında şunları söylüyor: “Üniversiteden mezun olduktan sadece birkaç yıl sonra, 23 yaşında doğrudan satışla ilgilendim. QNET, iş yaptığım ilk ve tek doğrudan satış şirketidir. Daha iyi kariyer fırsatları arıyordum ve QNET’in ürünler listesini gördüm. Onlarda herhangi bir olumsuzluk göremedim, bu yüzden onlarla başlamaya karar verdim. En azından ilk yıl için elimden gelenin en iyisini vermeye karar verdim. Bugün, 20 yıl sonra 40 farklı ülkede gelişen küresel bir ekibim var ve çocuklarıma başarı için en iyi fırsatları verebildim.”

“Bugün QNET, sağlıktan teknolojiye, tatilden sağlığa, saat ve mücevhere kadar geniş bir ürün yelpazesi satmaktadır. Distribütörlerimiz dünyanın farklı yerlerinde bulunuyor ve her demografiye uygun çeşitli bir ürün portföyü sunmak istiyoruz. Yalnızca QNET’te bulunabilen benzersiz, yüksek kaliteli ve ileri teknoloji ürünleri tasarlamak için uluslararası satışçılarla çalışıyoruz. Evde bakım ürünlerimiz benim kişisel favorilerimdir. Ben kanserden kurtulan biriyim, bu yüzden evimde ailemi ve beni güvende ve sağlıklı tutacak ürünleri kullanmam şart.”dedi QNET CEO’su Malou Caluza.

Mit: Doğrudan Satış Şirketleri Yasal Değildir
Gerçek: QNET’in Birkaç Yüksek Profil Üyeliği ve Ortaklığı Var

Bir başka büyük doğrudan satış efsanesi, doğrudan satışın düzenlenmemiş bir iş ve dolayısıyla resmi olmadığıdır. QNET, yalnızca Doğrudan Satış Derneği’nin ve onların çeşitli yerel şubelerinin bir üyesi değil, aynı zamanda #QNETPRO’ya olan bağlılığımızdan da görebileceğiniz gibi etik pazarlama yöntemleriyle hareket ediyoruz. Aynı zamanda İngiltere Premier Ligi’nin son şampiyonu olan Manchester City Futbol Kulübü’nün sponsorlarından biriyiz. Ayrıca Afrika Futbol Konfederasyonu, Malezya Hokey Konfederasyonu, Petaling Jaya City Futbol Kulübü ve Formula 3 Yarışçısı Chethan Korada’nın resmi sponsorlarıyız.

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz