Salı, Mart 21, 2023

QNET, 2021 Golden Bridge Ödülleri’nde ALTIN Kazandı

QNET‘in 2021 Golden Bridge Ödülleri’nin en büyük kazananlarından biri olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz. QNET, 13. Yıllık 2021 Golden Bridge İş ve İnovasyon Ödülleri’nde ALTIN (tekrar!) kazandı. Bu ödül, geçen yıl “QNET Yarın İçin Bir Araya Geliyor” Covid-19 iletişimimiz için yakaladığımız Altın’a ek olarak veriliyor.

2021 Altın Köprü Ödülleri Nedir?

Şu anda 13. yılında olan 2021 Golden Bridge Ödülleri, her sektördeki en iyileri ödüllendiren, yıllık önde gelen bir küresel iş ödülleri programıdır. Organizasyon performansında, olağanüstü ürünlerde ve hatta inovasyonda olsun, çok çeşitli kategorilerde mükemmelliği onurlandırırlar. Jüri üyeleri, dünyanın dört bir yanından çok çeşitli endüstrilerden oluşmaktadır. QNET, “Yılın En İyisi – Tasarım” kategorisinde tanındı ve en yüksek ödül olan ALTIN! kazandı. Bu yılın diğer büyük kazananları arasında Microsoft, Nestlé India, IBM, Huawei Technologies ve daha fazlası gibi uluslararası markalar da yer alıyor.

QNET Yılın En İyisi Altın Ödülünü Kazandı – Alışveriş Kategorisinde -Tasarım-

QNET Mobil Uygulamamız için 2021 Golden Bridge Ödülleri’nde “Yılın En İyisi – Alışveriş Kategorisinde -Tasarım-” ödülüne layık görüldük. QNET mobil uygulamasına, distribütörlerin hareket halindeyken işlerini kontrol etmelerine yardımcı olduğu için altın verildi. Uygulamayı, distribütörlerimizin QNET ve doğrudan satış hakkında ihtiyaç duydukları tüm bilgileri parmaklarının ucunda bulmalarına yardımcı olmak için tasarladık. Bir QNET distribütörünün ihtiyaç duyabileceği tüm iş bilgileri için dijital bir merkez olmasını ve işlerini dünyanın her yerinden sorunsuz bir şekilde yürütmelerini sağlamak istedik. QNET olarak, bunun için tanınmaktan dolayı çok mutluyuz.

QNET Mobil Uygulaması Golden Bridge Ödülleri tarafından Altın kazanan bir sektör oyuncusu olarak tanınmaktan gurur duyuyoruz. Bu seçkin başarının arkasında, ürün yeniliklerimiz ve müşteri odaklı kalmaya yönelik amansız çabamız yatmaktadır. Golden Bridge Ödülleri’nden alınan bu takdirin müşterilerimize olan bağlılığımızı daha da doğruladığına inanıyoruz.” dedi QNET CEO’su Malou Caluza.

Bu yıl toplamda 23 ödül kazandık! Kutlayalım – haberleri ağınızla paylaşın.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz