Pazartesi, Mart 27, 2023

Loki’den Doğrudan Satış Dersleri

Muhteşem Disney+ serisinden sonra Loki’den doğrudan satış dersleri arıyorsanız doğru yere geldiniz. Bu Marvel Sinematik Evreni (MCU) TV şovunda, herkesin en sevdiği anti-kahramanı Avengers: Endgame maceralarında takip ediyoruz.

Gösteri, MCU hakkında bildiğiniz ve sevdiğiniz her şeyle doluyken, aynı zamanda Loki ve arkadaşlarından liderlik ve doğrudan satış dersleriyle dolu. İşte doğrudan satış yolculuğunuzda size yardımcı olacağını düşündüklerimizden birkaç tanesi.

Görkemli Amacını Bul

Loki’nin yaşam yolculuğunu takip ettiyseniz, biraz “görkemli bir amaç yükünden” bahsediyor. Her zaman daha büyük bir şey için yaratıldığı hissine kapıldı ama o “bir şeyin” ne olduğu, o geliştikçe değişmeye devam ediyor.

TV şovunda size gerçek amacınızın sizinle ilgili olmadığını, bir hizmet eylemi olduğunu öğretiyor. Bu senin egonla ya da vizyonunla ilgili değil, başkalarının hayatlarında nasıl bir fark yaratabileceğinle ilgili. Doğrudan satış ve QNET ile tam olarak bunu yapabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için bir araç olarak kullanabilir, aynı zamanda dünyayı daha iyi bir yer haline getirebilirsiniz.

Harika Bir Ekip Sizi Daha İyi Hale Getirir

Loki’den öğreneceğiniz derslerden biri, etrafınızı benzer düşünen insanlarla veya onun durumunda farklı Loki çeşitleriyle çevrelemenin iyi olduğudur. Başlangıçta tanıştığı tüm farklı Loki’lerle mücadele eder. Sonlara doğru, kendisinin farklı versiyonlarıyla çalışırken ne kadar güçlü olduğunun farkına varıyor. Artık bu bir rekabet olmaktan çıkar ve onu çok daha iyi bir insan yapar.

QNET’te bir ekip oluşturmak benzer olmalıdır. Doğrudan satışta başarılı olmak ve kendinizin en iyi versiyonu olabilmeniz için benzer tutkulara ve becerilere sahip benzer düşünen insanlardan oluşan bir ekip oluşturun.

Uğruna Savaşmaya Değer Her Şey Zaman Alır

Loki’nin yaptığı gibi görkemli amacınızı bulduğunuzda, bunu hemen gerçekleştiremeyeceğinizi bilin. Önceden plan yapmanız ve bazı hedefler belirlemeniz gerekir. Hedeflere sahip olmak ve vizyonunuzu adım adım gerçekleştirmek, ihtiyaç duyduğunuz adımları atmanıza yardımcı olacaktır. Loki ve Sylvie’de olduğu gibi asla hazırlıksız yakalanmamak için her zaman bir adım önde olmak önemlidir.

Kendinize bakmak ve biraz eğlenmek için biraz zaman ayırın, ancak her zaman amacınızı göz önünde bulundurun. Aksilikler bekleyin ama her zaman savaşmaya devam edin.

Loki’den en sevdiğin derslerden bazıları nelerdi? En sevdiğin sahne hangisiydi? Yorumlarda bize bildirin!

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz