Perşembe, Mart 23, 2023

QNET, Yıldönümü Koleksiyonu ile Bernhard H. Mayer®’in 150. Yılını Kutluyor

Bu yıl Bernhard H. Mayer®‘in 150. yılını, onun mirasına bakarak kutluyoruz. Sonuçta, zarif bir şekilde hazırlanmış bir saat, zamanı söylemek için bir araçtan daha fazlasıdır. Yaratıcısı ile olan ilişkisi sayesinde, parçalarının ve mekanizmalarının toplamından daha fazlası, bir kimlik haline gelir.

150 yıl önce 1871’de Bernhard H. Mayer® adlı genç bir adam aile şirketini kurma yolculuğuna başladı. Zanaatkarlar ve saat ustaları için bir merkez olan Almanya’nın Pforzheim kentinde faaliyet gösteren şirket, yüksek kaliteli işçiliği, detaylara gösterilen özen ve yenilikçi tasarımları ile eleştirel beğeni ve takdir toplamaya devam etti.

Bernhard H. Mayer®’in Evrimi

Yıllar geçtikçe marka, madalyon işlemekten zarafet, başarı ve yetkilendirme ifadesi haline geldi. Şirketi bugün ulaştığı noktalara taşıyan temel değerler, Bernhard H. Mayer® fabrikasından çıkan her saate işlenmiştir.

Bugün, markanın yüzüncü yıl dönümünü ve beş kuşağa yayılan muhteşem yolculuğunu kutlamak amacıyla şirket, Bernhard H. Mayer® 150. Yıldönümü Koleksiyonu için iki muhteşem saat sunmaktan gurur duyuyor.

150 Yıllık Gelenek, Kalite ve Mükemmelliği Kutlamak

Markanın zengin tarihine ve geleneğine bir övgü olarak tasarlanan Bernhard H. Mayer® 150. Yıldönümü Koleksiyonu, saat 3 yönünde, 2. Dünya Savaşı öncesi Pforzheim’daki ikonik Mayer fabrika binasını gösteren özel bir hatıra parasına sahiptir.

Koleksiyon modern, iki parlak model ile geliyor. İlki, siyah kumlanmış kadranı ve uyumlu siyah timsah baskılı deri kayışı ile muhteşem 43 mm otomatik 18K Pembe Altın kaplama sürümüdür. Saat, pembe altın vurgulara ve cilalı bir çerçeveye sahiptir. Saatin kalbinde, özel kesme rotoruna kazınmış yıldönümü logosuna sahip bir İsviçre Otomatik – ETA 6497 hareketi yer alıyor. Bu muhteşem saat, markanın var olduğu her yıl için bir tane olmak üzere, sadece 150 parçadan oluşan Pembe Altın rengi Bernhard H. Mayer® hatıra parasını sergiliyor.

İkinci saat, mavi kumlanmış kadranı ve parlatılmış Paslanmaz Çelik aksanları olan 43 mm’lik şık bir Otomatik Paslanmaz Çelik versiyonudur. Saat, Pembe Altın kaplama baskısı ile aynı kompozisyona sahiptir ve 925 ayar gümüşten hatıra Bernhard H. Mayer® madeni parasını gösterir. Paslanmaz Çelik olan model, her şeyin başladığı yıl itibari ile 1871 adet ile sınırlıdır.

Bernhard H. Mayer® 150. Yıldönümü Koleksiyonu, yıllarca süren sıkı çalışmanın, özverinin ve mükemmelliğin taviz vermediği inancının doruk noktasıdır. Geçmişi bugüne getiriyor ve Bernhard H. Mayer®’i benzersiz kılan her şeyi sergiliyor.

Marka, şanlı tarihi boyunca kalite, mükemmellik ve gurur geleneğini ileriye taşımıştır. Bir Bernhard H. Mayer® saat takmak, sizi bu 150 yıllık kurumun değerleriyle temsil eder. Zaman tutmak için bir araçtan daha fazlasıdır, inandığınız ve savunduğunuz her şeyin bir ifadesidir.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz