Cumartesi, Mart 25, 2023

QVI Breaks İle Tatil Fırsatı

İçerisinde bulunduğumuz pandemi koşulları nedeniyle tatil anlayışı tamamen değişti. Tatil planlarında önceden daha lüks ve popüler konaklama yerleri tercih edilirken, şimdilerde butik ve kalabalıktan uzak konaklama seçenekleri öne çıkıyor. Doğrudan satış sektörünün önde gelen şirketi QNET “QVI breaks” ürünü ile Bağımsız Temsilcileri aracılığıyla birçok lokasyonda butik konaklama seçenekleri sunuyor.

Pandemi turizm sektörünü derinden etkiledi. Tatil anlayışı güvenlik ve hijyen koşullarıyla yeniden şekillendi. Bu dönemde butik ve güvenli konaklama yerleri öne çıktı. QNET, doğrudan satış sektöründe ‘QVI Breaks’ ürünü ile tatil arayışı içinde olanlara farklı seçenekler sunuyor.

QVI breaks ürün portföyünde Fethiye, Bodrum, Marmaris, Antalya, Pamukkale, Bursa’da anlaşmalı otellerin yanı sıra, “Koh Samui-Tayland”, “Kuala Lumpur-Malezya” gibi farklı ülke ve egzotik lokasyonlarda da seçenekler yer alıyor.

“Türkiye’de yeni otel yatırımlarımız olabilir”

27 Eylül Dünya Turizm Günü’nde konuşan QNET Türkiye, Orta Asya ve Rusya Bölge Müdürü Cem Geyik; QNET’in Türkiye’de olduğu gibi dünyanın birçok farklı bölgesinde otellerinin bulunduğunu ve yatırımlarının yer aldığını belirterek şunları söyledi: “Türkiye’de QVI breaks içinde hizmet veren otellerimiz mevcut. Pamukkale’de ve Bursa’da doğa turizmine hizmet eden otellerimiz bulunuyor. Güney’de ise Antalya, Bodrum, Marmaris, Fethiye’de deniz tatili için de keyifli otellerimiz var. QNET faaliyet gösterdiği 100’ü aşkın ülkede Türkiye’nin otellerini de tanıtıyor. Pandemi döneminde yurt dışından gelen turist sayısı kısıtlamalar nedeniyle azalsa da normalleşmeyle birlikte markamız aracılığıyla çok sayıda insan Türkiye’de sunduğumuz otellere yine gelecekler” dedi.

Opsiyonel tatil süreleri ve satın alma tarihinden itibaren 1 yıl kullanım hakkı sunulan QVI breaks ile tatilinizi planlayabilir ve programlayabilirsiniz.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz