Salı, Mart 28, 2023

QNET, 2021 Vega Digital Ödülleri’nde İki Ödül Kazandı

QNET, 2021 Vega Dijital Ödülleri’ndeki galibiyet serisine devam ediyor. Mobil uygulama ve video kategorilerinde dijital tekliflerimiz için iki büyük ödül kazandık ve bu yıl listemizi 25 galibiyetle doldurduk!

2021 Vega Dijital Ödülleri Nedir?

Vega Dijital Ödülleri, dijital medyadaki mükemmelliği onurlandırmakla tanınır. Şimdi altıncı yılında; web siteleri, mobil uygulamalar, videolar, podcast’ler, pazarlama ve sosyal medyadaki yıldız çalışmaları için dijital reklam öğelerini ödüllendirdiler. Bu yılın kazananları, çeşitli yaratıcı ve dijital endüstrilerden yirmi altı uzmandan oluşan uluslararası bir panel tarafından objektif bir değerlendirmeyle belirlendi.

QNET Mobil Uygulaması – Başarınızı Çevrimiçi Oluşturma

2021 Vega Dijital Ödülleri, QNET Mobil Uygulamasını “Mobil Uygulama – Alışveriş” kategorisindeki mükemmelliğinden dolayı ödüllendirdi. Bu, mobil uygulamamız için bu yılki beşinci galibiyet. Daha önce 2021 Middle East Stevie® Ödülleri, 2021 Hermes Yaratıcı Ödülleri, 2021 Asia-Pacific Stevie® Ödülleri ve 2021 Golden Bridge Ödülleri ile kazandık.

QNET Mobil Uygulamasını App Store, Google Play ve Huawei AppGallery’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Doğrudan Satış ve Piramit Şeması Arasındaki Fark

Diğer etkinliklerde birden fazla galibiyet alan bir başka giriş, doğrudan satışla ilgili videomuz, sektör hakkında görsel-işitsel bir formatta etkin bir şekilde bilgi sağlamasıyla tanındı. Altı dakikadan kısa bir sürede, doğrudan satış ve bunun saadet zincirlerinden farkıyla ilgili temel soruları yanıtlıyor. Daha önce Ocak’ta 2021 AVA Dijital Ödülleri’nde, Mayıs’ta 2021 Communicator Ödülleri’nde ve Temmuz’da 2021 NYX Video Ödülleri’nde ödül almıştı.

QNET’in bu son galibiyet turunu kutlayalım! Haberleri ağınızla paylaştığınızdan emin olun!

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz