Salı, Mart 21, 2023

QNET, 2021 Uluslararası İş Ödülleri’nde Stevie® Ödülü Kazandı

QNET, 2021 Uluslararası İş Ödülleri’nde (IBA’larda) bir Stevie® Ödülü daha alarak, bu yıl QNET’in büyüyen ödül listesine eklendi. 63 ülkeden 3.700’ün üzerinde aday arasından sıyrılarak “Yılın Etkileşimli Topluluğu” kategorisinde bir Bronz Stevie® Ödülü kazandık. Bu ödül, sosyal medyamıza ve kendi QNET ailemize büyük bir saygı duruşu niteliğindedir.

Stevie Ödülleri başkanı Maggie Gallagher, “Bu yılki IBA adaylıklarında gördüğümüz şey, dünyanın her yerindeki kuruluşların, devam eden COVID-19 pandemisinin aksiliklerine, engellerine ve trajedilerine rağmen yenilik yapmaya ve başarılı olmaya devam etmeleridir” dedi. “Bu yılın Stevie Ödülü kazananlarının tümü, kararlılıkları ve dayanıklılıkları için alkışlanacak. 8 Aralık’taki çevrimiçi (online) ödül törenimizde başarılarını onlarla birlikte kutlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.” diye ekledi.

QNET, V-Convention Connect ile Olasılıklara Meydan Okuyor

Dünyanın en saygın yöneticilerini, girişimcilerini, yenilikçilerini ve işletme eğitimcilerini içeren jüri heyetinden çok sayıda olumlu yorum aldık. #VCC2020 sosyal medya kampanyamızla tanındık ve “Yılın Etkileşimli Topluluğu” ödülünü kazandık. QNET’i diğerlerinden ayıran şey, tüm iletişimimizin küresel olması ve çalıştığımız her pazara göre uyarlanmış olmasıdır. Bu, yalnızca İngilizce değil, birçok dilde bilgi ve katılım anlamına gelir.

Aldığımız geri bildirimlerden bazıları, COVID-19 pandemisine yanıt olarak yüz yüze etkinliklerimizi çevrimiçi etkinliklere uyarlamak için övgü içeriyordu. Sonuç olarak, QNET geleneksel etkinliklere göre daha iyi bir katılım gördü ve 2021 Uluslararası İş Ödülleri’nde bize Bronz ödül kazandıran da bu oldu. QNET’in yanı sıra, bu yılın büyük kazananları arasında Etihad Airways, DHL, Google, Infosys, Pfizer, HP, IBM ve diğerleri yer aldı. Bu, Stevies® Uluslararası İş Ödülleri’ndeki ikinci galibiyetimiz. Geçen yıl, Sosyal Medyanın En İyi Kullanımı – COVID-19 İle İlgili bilgiler için de Bronz ödül kazanmıştık.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz