Perşembe, Mart 23, 2023

Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödüllerinde QNET Ödül Kazandı!

“İnsanlığa Değer Katmak İçin Kendini Geliştir” (RYTHM) felsefesiyle girişimciliği güçlendirerek insanların yaşam kalitesini artırmaya yardımcı çözümler sunan ve Dünyanın en büyük futbol takımlarından Manchester City’nin de sponsoru olan QNET, 2010 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteriyor.

“Bağımsız Temsilcileri aracılığıyla Dünya’da 100’ü aşkın ülkede faaliyet gösteren şirket globalde geride bıraktığı 20 yılı aşkın geçmişiyle doğrudan satış sektörünün öncü oyunculardan biri olmaya devam ediyor.

Türkiye’de 135 bin’in üzerinde Bağımsız Temsilcisi’yle pandemi sürecinde de büyümesini devam ettiren QNET, Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri’nde ‘‘Yılın En Başarılı Doğrudan Satış Markası’’ ödülünü kazandı.

Türkiye İnovasyon Ve Başarı Ödülleri Töreni, Ece Erken ve Çetin Altay’ın sunumuyla İstanbul-Hilton Bomonti Otel’de 15 Kasım 2021 tarihinde gerçekleşti ve şirket adına Türkiye, Orta Asya ve Rusya Bölge Genel Müdürü Cem Geyik’in ödülü aldı.

QNET Ailesi olarak Türkiye’de faaliyet gösterdiğimiz 2010 yılından bu yana, sizlerin hayatına dokunabildiysek ne mutlu bize!

Başarı ve sevgi paylaştıkça çoğalır… Bu ödül de paylaştıkça çoğalttığımız; dün, bugün ve yarının ödülüdür!

Bu hikayede bize ortak olduğunuz için teşekkür ederiz!

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz