Salı, Mart 21, 2023

QNET Neden Vejetaryen Bir Şirkettir?

“Bir ulusun büyüklüğü ve ahlaki gelişimi, hayvanlarına nasıl davranıldığına göre değerlendirilebilir. Bana göre bir kuzunun hayatı, bir insanınkinden daha az değerli değildir.”

– Mahatma Gandi

QNET, “Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir” RYTHM felsefesi üzerine kurulmuş bir şirkettir. Bu doğrultuda, vejetaryen ilkelerini güçlü bir şekilde destekliyor ve başkalarını da aynı yaşam tarzını benimsemeye teşvik ediyoruz. Neden? Çünkü sadece insanlar için değil, dünyanın geri kalanı için de vejetaryen olmak harika!

Vejetaryen olmak, bireysel olarak bizim için akıllıca bir seçim çünkü hastalıkları önlemeye ve daha uzun yaşam sürmeye yardımcı oluyor. Vejetaryen bir yaşam tarzı sağlıklı kalmanıza yardımcı olduğu için hastaneden uzak durmanıza ve size çok pahalıya mal olabilecek ilaçlar almak zorunda kalmamanıza yardımcı olur.

Ama vejetaryenlikle ilgili daha da harika olan şeylerden biri de RYTHM ilkelerini takip etmesidir. Çünkü vejetaryen bir yaşam tarzı sürdüğünüzde, küresel ısınmayı azaltmaya da yardımcı olursunuz (hayvanların dünyadaki tüm araba ve kamyonların toplamından daha fazla sera gazı ürettiği rapor edilmiştir), hayvan haklarını ve çevreye saygıyı teşvik eder ve hatta hafifletmeye yardımcı olursunuz.

Kurucularımız Dato Sri Vijay Eswaran ve Joseph Bismark gururlu vejetaryenlerdir ve kurumsal faaliyetlerimiz sırasında kesinlikle vejetaryen yemekler sunarak onların örnek davranışlarını takip ederiz.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz