Pazartesi, Haziran 5, 2023

2022 Dünya Su Günü’nüz Kutlu Olsun

2022 Dünya Su Günü‘nü en değerli kaynağımız olan su hakkında daha fazla şey öğrenerek kutlayalım. Bu yıl yeraltı suyu teması konusunda kendimizi eğitirken, HomePure Nova kullanarak hayat kurtaran su kaynakları hakkında farkındalık yaratın.

Yeraltı Sularını Neden Önemsemeliyiz?

Her yıl 22 Mart’ta, bu kaynağı sürdürülebilir bir şekilde yönetmeye yönelik eyleme ilham vermenin bir yolu olarak su konusunda farkındalık yaratıyoruz. 2022 Dünya Su Günü teması “Yeraltı Suyu: Görünmeyeni görünür kılmak”. Sebebi ise yer altı suyunun her yerde olması ama göremediğimiz için üzerinde fazla düşünmüyor olmamız. Dünyanın birçok yerinde, bazı insanların erişebildiği tek su yer altı suyudur. Şu anda 2 milyar insanın güvenli suya erişiminin olmadığı bir dünyada yaşadığımız için, yeraltı suyunu düşünmek ve üzerimize düşeni yapmak her zamankinden daha önemli hale geliyor.

QNET ve HomePure Nasıl Yardımcı Oluyor?

Birleşmiş Milletler’e göre Yeraltı Suyu, donmamış tüm tatlı suların yüzde 99’unu oluşturuyor ve dünyanın neredeyse yarısının içme suyunu sağlıyor. QNET ailesinin bir parçası olarak, aynı zamanda QNET Yeşil Mirasının da bir parçasısınız. Sürdürülebilirlik, ürünlerimizde ve RYTHM projelerimizde, yaptığımız işin merkezinde yer alır. Ağaç dikmek, ekosistemlerimize yardımcı olmak ve yeraltı suyu seviyemizi korumak için uzun süreli yapacağınız en iyi yöntemlerden biridir. HomePure su filtreniz ise temiz ve güvenli içme suyuna sürdürülebilir bir şekilde erişmenize yardımcı olur.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz