Pazartesi, Mart 27, 2023

QNET’ten Girişimci Kadınlara Tam Destek!

2021-2022 sezonunda Sultanlar Ligi’nde oynanan maçlarda Galatasaray Kadın Voleybol Takımı’nın formalarında QNET’in logosunu görüyor olmak bizleri gururlandırıyor. Sultanlar Ligi, Türkiye’deki en yüksek profesyonel kadın voleybol ligidir ve dünyanın en iyi profesyonel kadın voleybol liglerinden biri olarak da kabul edilir.

QNET’in Türkiye, Rusya ve BDT bölgesinden sorumlu Bölge Genel Müdürü Cem Geyik; ‘’Bu ortaklıktan gurur duyduğunu, çünkü kadın voleybolunun ülkede en çok takip edilen takım sporlarından biri olarak Türkiye’de büyük bir gücün simgesi olduğunu’’ söyledi. Kadın voleybolu son yirmi yılda Türkiye’de çarpıcı bir yükseliş yakaladı. Yetenekli ve sporla ilgilenen genç kızlar için voleybol, hayallerinin peşinden gitmek için en iyi seçeneklerden biridir. Genç kızları spora teşvik etmek için daha fazlasını yapmak istiyoruz. Galatasaray Bayan voleybol takımını desteklemekten gurur duyuyoruz.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Burak Elmas; “Türkiye’nin lider spor kulübü Galatasaray ile Türkiye’de doğrudan satış sektörünün yükselen şirketlerinden QNET arasında karşılıklı bir ilişki kurmaktan mutluluk duyuyoruz. Oyuncularımızın formalarının arkasında QNET markası var. Ayrıca bu sponsorluğu başarıya ulaştıran ve kulübümüzün vizyonunu paylaşan herkese teşekkür ediyorum.” Sözleriyle bu ortaklıktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Bu sponsorluk aynı zamanda QNET’in sporda daha fazla kadını desteklemeye yönelik devam eden çabalarının bir parçasıdır.

QNET, Manchester City Kadınlar Futbol Kulübü’nün ilk kol sponsoru olmak için adım attı. QNET; 2015’te QNET’in marka elçisi olmak için dünyada 1 numaraya ulaşan en genç oyuncu ve 5 kez Grand Slam Şampiyonu olan tenis yıldızı Martina Hingis ile ortaklık kurdu. 2018’de Antarktika’daki Vinson Dağı’na tırmanmaya yönelik başarılı misyonunu destekleyen, dünyada Everest Dağı’na tırmanan ilk kadın ampute olan Arunima Sinha’ya sponsor oldu.

2019’da QNET’in KSS kolu RYTHM Vakfı, Hindistan’ın Usha Atletizm Okulu’nu kırsal alanlardan genç kadın yetenekleri geliştirerek Olimpiyat sporcusu olma arayışlarında destekledi. Bu programla beş yetenekli kadın sporcu belirlendi ve eğitim, yemek, konaklama, spor malzemeleri, seyahat, tıbbi bakım, antrenman ekipmanı ve çeşitli diğer harcamaları da dahil olmak üzere tüm giderleri Vakıf tarafından karşılandı. Amaç, sporcuların ve okulun mali yükünü ortadan kaldırarak yeteneklerini geliştirmeye %100 odaklanabilmeleriydi.

Doğrudan satış, erkeklere ve kadınlara her zaman eşit şartlar sağlayan cinsiyetten bağımsız bir platformdur. Dünya çapındaki doğrudan satış profesyonellerinin %80’inin kadın olması şaşırtıcı değildir. Daha fazla kadın merkezli projeyi destekleyerek bu temanın arkasında durmaktan gurur duyuyoruz!

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz