Salı, Mart 21, 2023

QNET, İhtiyaç Sahiplerinin Yanında

QNET olarak kurulduğumuz günden bugüne RYTHM felsefesini “Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir” kendimize misyon ediniyor ve RYTHM’nin faaliyet gösterdiği topluluklar ile stratejik ortaklıklar kuruyoruz. Çalışanlarımızın gönüllülüğü ve toplum hizmetleri aracılığıyla yatırımlar yapıyoruz. İnsanlığa değer katmak için insanların ihtiyaçlarına kulak vererek canla başla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu misyon ile yıl içinde World Human Relief (WHR) aracılığıyla Adana’da çok sayıda aileye QNET olarak Ramazan ayı yardımlarında bulunduk. WHR’nin “İnsan olmanın en önemli koşulu acıyı, yokluğu, zenginliği paylaşmaktır” ilkesini de benimseyerek insanların zor zamanlarında yanlarında olmak için elimizden gelen yardımları yapmaya, ihtiyaç sahiplerinin imdadına koşmaya büyük bir özveriyle gayret ediyoruz.

Ramazan ayı yalnızca dini açıdan değil aynı zamanda dayanışmanın ve yardımlaşmanın ön planda olması sebebiyle sosyal açıdan da çok önemli bir aydır. Ne mutlu ki bu dönemlerde bize destek olan, yardımlarımıza aracı olmak isteyen insanlarla karşılaştık. 2018 yılında Viranşehir’de yaşayan bir öğretmenin bizimle iletişime geçerek yardım talep etmesi üzerine, o yıldan bu yana desteğimizi sürdürmeye çalışıyoruz. 2022 yılında da Viranşehir’deki birçok aileye Ramazan ayı yardımlarında bulunmuş olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Ne mutlu ki gönüllü çalışanlarımız, aracılarımız ve felsefe edindiğimiz kuruluşlarımız var. Bu özveri ve benimsediğimiz felsefe sayesinde daha birçok güzel işe imza atıp, yüzlerde tebessüme sebep olacağımıza inanıyoruz.

QNET olarak RYTHM felsefesiyle “Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir” diyor ve ihtiyaç sahibi insanların her zaman yanlarında olmaya gayret göstereceğimize söz veriyoruz. İyi ki QNET!

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz