Pazartesi, Mart 27, 2023

QNET Sizi Zengin Yapabilir Mi?

Sizi zengin etmeyi vaat eden birçok işletme, yani piramit şemaları vardır. Bununla birlikte, bu hızlı zengin olma planları, insanları işe almaya odaklanır ve nihayetinde gelir elde etmenin sürdürülebilir bir yolu değildir.

QNET, ek bir gelir elde etmenin veya kendi işinizi kurmanın harika bir yolu olan meşru bir doğrudan satış fırsatı sunar.

QNET ile Para Kazanabilir Miyim?

QNET iş modeli, Bağımsız Temsilcilerin (BT’’lerin) işe girerlerse para kazanmalarına, şirketin eğitim programlarını takip etmelerine ve işin profesyonel yönergelerine uymalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Temel olarak BT’ler, doğrudan yönlendirmelerine ürün/hizmet satışından ve ayrıca kazanç hesaplayan ücret planımız doğrultusunda ekipleri tarafından yapılan yönlendirmelerinden komisyon alırlar.

QNET, e-ticaret portalımızdaki yönlendirmeleriniz aracılığıyla oluşturulan satış hacmine göre ödenecek komisyonları hesaplar. Gerçek satışlardan komisyon kazanmak, BT’lerin başarıya giden net bir yola sahip sürdürülebilir bir iş modeli oluşturmasına olanak tanır.

Unutmayın, QNET ile para kazanmanın tek yolu ürün satışlarıdır. Herhangi bir işte olduğu gibi bu satışları yapmak için uygun planlama, zaman, çaba ve azim gerekir.

QNET ile Ne Kadar Kazanabilirsiniz?

QNET için bir BT olarak, bir çalışan veya aracı değil, bir girişimcisiniz. QNET doğrudan satış işinizin bağımsız bir işletme sahibisiniz. Bu, finansal başarınızın kontrolünün tamamen sizde olduğu anlamına gelir. Kendi işinizin patronusunuz ve kazanç potansiyeliniz tamamen size kalmış.

Sevdiğiniz ürünleri bularak ve başkalarına satın almalarını önererek perakende kar komisyonu kazanma fırsatınız var. Sattığınız veya satın aldığınız her ürün size ürün satış komisyonu kazandırabilir. Komisyonları hesaplayan ücret planımızda her ürünün kendisine bağlı puan değerleri vardır.

QNET, sağlık ve güzellik, ev ve yaşam, eğitim, lüks ürünler dahil olmak üzere çok çeşitli yüksek kaliteli ürünler ve dahasınu sunar. Bu, sevdiğiniz ve tutkulu olduğunuz ürünleri bulmanızı kolaylaştırır.

Herkesin kazanma potansiyeli farklıdır ve satış yapmaya ve bir ekip oluşturmaya ayrılan zaman ve çaba miktarına bağlıdır.

QNET ile Zenginleşmek

QNET işinizin iyi mi kötü mü olduğu size kalmış. Her işte olduğu gibi, QNET’in sizi zengin edeceğinin garantisi yoktur. Ancak ek gelir elde etmek ve girişimci olmak için harika bir fırsat sunar.

QNET ayrıca, yalnızca finansman sağlamaktan çok daha fazla yoldan zengin olmanıza yardımcı olabilir. QNET ile evden bir iş yürütme ve hayalinizdeki hayatı kurma şansınız var.

Aile ile vakit geçirmek

Bir BT olarak, kendi doğrudan satış işinizi kendi hızınızda kurarsınız. Bağlılık gerektirse de kendi programınızı seçersiniz. Bu, ailenizle geçirebileceğiniz esnek saatler ve daha fazla zaman anlamına gelir. Ek gelir, sevdiklerinize her zaman hayalini kurduğunuz yaşam tarzını sağlarken genel olarak daha az saat çalışmanızı da mümkün kılabilir.

Yeni deneyimler

QNET iş modeli, birçok yeni deneyime kapı açar. Bir ekip oluşturmaktan ve eşit derecede tutkulu akranlarla tanışmaktan eğitim ve seyahat fırsatlarına kadar. Bu yeni deneyimler, finansal hedeflerinize ulaşmak için çalışırken hem kişisel hem de profesyonel olarak büyümenize yardımcı olur.

Liderlik Fırsatları

QNET bir şirketten daha fazlasıdır, küresel bir topluluktur. Tüm BT’lerimizi iş liderlerine dönüşmek için ihtiyaç duydukları becerilerle donatıyoruz. Eğitim sırasında politikalarımız ve prosedürlerimiz, iş modelimiz, ücretlendirme planı ve doğru ve etik iş uygulamaları hakkında bilgilendirilirler. BT’ler sırayla bu oturumların yürütüleceği kendi ekiplerini oluşturur.

Bu, gelişmekte olan girişimcilerin yararlanabileceği sürdürülebilir bir iş modeli yaratır.

Finansal güvenlik

BT olmak, finansal geleceğinizin kontrolünü elinize almanızı sağlar. Ek gelir, borçlarınızı ödemenize, başka tutkuların peşinden gitmenize ve genel olarak hayatınızı istediğiniz gibi yaşamanıza yardımcı olabilir. Bu iş size girişimci olma fırsatı verir. Tek fark, geleneksel bir işte olduğu gibi büyük ölçekli bir başlangıç ​​maliyeti ve operasyonel genel giderler konusunda endişelenmenize gerek olmamasıdır.

QNET ile daha sağlıklı, daha zengin olma yolunda ilerleyin. Bağımsız Temsilcilerimizin çoğu, çok çalışarak ve birinci sınıf ürünlerimiz aracılığıyla müşterilere ulaşarak kişisel ve profesyonel başarı elde etti.

Hikayelerini okuyarak QNET ve BT’lerimizin nasıl başarılı olduğu hakkında daha fazla bilgi edinin.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz