Perşembe, Mart 23, 2023

QNET’in Kırmızı Çizgileri: Profesyonel Doğrudan Satışçı Olmanın Kolay Ama Kesin Yolları

Olabileceğiniz en iyi profesyonel doğrudan satışçı olmanıza yardımcı olmak için QNET’in 10 Kırmızı Çizgisi’ni oluşturduk. Bunlar, ağınızı kurarken ve işinizi büyütürken geçmemeniz gereken kırmızı çizgilerdir. QNET’in Kırmızı Çizgileri’ni takip etmek kolaydır ve QNET’te başarıya ulaşmanın kesin yoludur. Arkanızda gurur duyacağınız bir miras bırakmak ve doğrudan satış işiniz için güçlü bir temel oluşturmak istiyorsanız, bu tam size göre demektir.

Aşılmaması Gereken QNET’in 10 Kırmızı Çizgisi

İşinizi yaparken daima QNET Etik Kurallarına ve QNET İlkeleri ve Prosedürleri’ne başvurun. Ancak şüpheye düştüğünüzde, doğrudan satış başarısına giden yolda hata yapmaktan kaçınmanıza yardımcı olması için QNET’in 10 Kırmızı Çizgisi’ne başvurun.

  1. Reşit Olmayan Kişilerin Kaydedilmesi

QNET Distribütörleri, kendi ülkelerinde iş yapmak için yasal yaşta olmalıdır. Reşit olmayanları satış ekiplerinize kaydetmeye çalışmayın.

  1. QNET, İş veya Ödeme Planı Hakkında Yalan Söylemek

Ödeme Planını veya genel olarak QNET’i aşırı abartmak doğru değildir. QNET hakkında bilmeniz gereken her şey resmi kanallarımızda mevcuttur. Şüpheye düştüğünüzde yanlış bilgi vermek, onların başaramayacakları bir şeyi vaat etmek veya satmak yerine bunları referans olarak kullanın.

  1. Yasadışı Tranfer veya Muhtemel Müşterileri Özgür İradeleri Dışında Elde Tutmak

QNET, yasa dışı aktarımları veya bununla bağlantılı diğer faaliyetleri kınar. Muhtemel (potansiyel) müşteriler QNET’e katıldığında, bu kendi özgür iradeleriyle olmalıdır. Beklentilerinizden farklı çıksalar bile onları herhangi bir şeye zorlamaya çalışmayın ve kararlarına saygı gösterin.

  1. Muhtemel Kişilerin Pasaportlarına / Kişisel Belgelerine veya Cep Telefonlarına El Koyulması

Birinin kişisel kimlik belgelerini, özellikle pasaportlarını ve ulusal kimliklerini almak büyük bir suçtur. Muhtemel müşterilerin kişisel belgelerine veya cep telefonlarına el koymayın.

  1. Bir Potansiyel Müşteriyi BT Olarak Kaydolmaya veya Ürün Satın Almaya Zorlamak

Potansiyel müşterinize çok fazla baskı yapmak, geçmemeniz gereken büyük QNET Kırmızı Çizgilerimizden biridir. Hazır değillerse veya istekli değillerse, onları QNET’e kaydolmaya veya ürün satın almaya zorlamayın.

  1. Muhtemel Müşterileri / Alt Sıradakileri Kandırmak

QNET, İlkelerimize ve Etik İlkelerimize karşı yapılan her türlü ihlali ciddiye alır. Potansiyel müşterilere QNET’in bir yatırım, bir iş fırsatı veya bir tür çabuk zengin olma planı olduğunu söylemek doğru değildir. Bu, en büyük QNET Kırmızı Çizgilerinden biridir. Yanlış beyan veya herhangi bir yasa dışı yolla potansiyel müşterilerinizi veya alt sıralarınızı aldatmamanın yanı sıra, tüm QNET Distribütörleri, her zaman profesyonel iş uygulamalarını uyguladıklarından ve paylaştıklarından emin olmak için ücretsiz eğitimlerimize katılmaya teşvik edilir. Ayrıca, QNET Mobil Uygulamasında bulunan Öğrenme Laboratuvarı’nda QNETPRO Çevrimiçi Sertifikasyon programına ve resmi pazarlama materyallerine sahibiz.

  1. Kayıt Sürecini Manipüle Etmek

QNET’in kayıt süreci basittir. Potansiyel müşterilerinizden daha fazla bilgi istemek veya kayıt sürecine adımlar eklemek profesyonelce değildir ve bir QNET distribütörüne yakışmaz.

  1. Ülke Yasalarını veya QNET Kurallarını İhlal Ederek Bir BT Ofisi Kurmak

Büyük QNET Kırmızı Çizgileri’nden biri, ülkenizde yetkisiz BT ofisleri kurmaktır. Bu, ülkenizin yasalarının ve QNET kurallarının ihlalidir. QNET’in ofis kurulumlarıyla ilgili katı temel kuralları vardır ve bu kuralların ihlaline müsamaha gösterilmeyecektir. Web sitemizdeki resmi QNET ofisleri listemize bakın.

  1. QNET’i Kötüye Kullanmak

QNET ailemize olan sevgimiz oldukça açık. Hayal ettiğiniz başarıyı elde etmeniz için doğru ürünleri, doğru ödeme planını ve doğru desteği oluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. QNET’i kötüye kullanmak, bir QNET çalışanı gibi davranmayı, izinsiz resmi görünümlü kırtasiye malzemeleri oluşturmamayı ve kullanmamayı ve bizim adımıza medya açıklamaları düzenlememeyi içerir. QNET tarafından sözcümüz olarak yetkilendirilmediğiniz sürece, insanları öyle olduğunuzu düşünmeleri için yanıltmanıza izin verilmez.

  1. QNET’i Her Hangi Bir İtibarsızlaştırma İçerisine Sokmak

QNET hakkında yanlış haberler yaymak, QNET Kırmızı Çizgilerimiz’den biridir. Doğrudan Satış Derneği (DSA) üyelikleri aracılığıyla ve her ülkenin yasalarına uyarak iş uygulamaları söz konusu olduğunda çok yüksek bir standart izliyoruz. Hatta QNET veya ürünlerimizle ilgili endişelerinizi gidermek için sağlam bir destek merkezimiz ve uygun bir sistemimiz var. Yanlış bir şekilde QNET’in itibarını zedeleyen kişiler otomatik olarak bir sansür talep edecektir.

Sizin ve ailenizin gurur duyacağı ömür boyu sürecek bir iş kurmanıza yardımcı olmayı taahhüt ediyoruz. Bunu yapabilmek için kurallara uyarak desteğinize ihtiyacımız var. Herhangi bir BT’nin bu kırmızı çizgileri aştığını fark ederseniz, lütfen [email protected] adresine bir e-posta göndererek Müşteri Destek Ekibimiz’le iletişime geçin.

QNET Kırmızı Çizgileri, takip edilmesi kolaydır ve QNET’te başarıyı bulmanın kesin yoludur. Bir dahaki sefere oyununuzu yükseltmek ve profesyonel bir doğrudan satışçı olarak itibar kazanmak istediğinizde, bu Kırmızı Çizgileri takım politikalarınıza dahil edin ve başarı akışını izleyin.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz