Salı, Haziran 6, 2023

Daha Mutlu, Daha Üretken Bir Sizin İçin Öfkenizi Nasıl Yönetebilirsiniz?

Sansasyonel bir süper kahraman yepyeni bir TV dizisinde ilk kez sahneye çıkıyor. Şimdiye kadar vızıltı ile devam eden She-Hulk.

Şimdi, Marvel karakterine henüz aşina değilseniz, bilmeniz gereken şey, She-Hulk’ın, 6 fitlik öfkeli bir avukata dönüşen Jennifer Walters’ın ikinci kişiliği olduğudur. -yeşil dev, kuzeni Bruce Banner aka Hulk’un kanı sayesinde.

Bu, onun çok güçlü olduğu ve kötü adamların korktuğu anlamına gelir. Bununla birlikte, She-Hulk’un komik, çekici, kendine güvenen ve duygularını diğer gama radyasyonu ile çalışan kahraman ve kötü adamlardan daha iyi kontrol edebildiğini de not etmek önemlidir.

Ama Shulkie olayları nasıl kontrol altında tutuyor ve mükemmel bir zihinsel sağlık sağlıyor? İşte hepimizin ilham alabileceği birkaç She-Hulk özelliği:

Küçük şeylerden etkilenmez

Her şeyden önce, Jen sinirlenebilir ve sinirlendiğinde ondan gerçekten hoşlanmazsınız!

Ancak çoğunlukla, endişe ve öfkenin onu yönetmesine izin vermiyor, sorunlar ortaya çıktığında etkili ve verimli bir şekilde problem çözmesine izin veriyor.

Kabul, süper kötülerle savaşmak bir iş yürütmek gibi değil. Ancak Shulkie’nin öfke yönetimi becerileri ve genel tutumu, girişimcilerin taklit etmek için iyi yapacakları bir şeydir.

Evet, kendi işinizin patronusunuz yani inişler ve çıkışlar sizi kişisel olarak etkileyecek. Bu nedenle, hakkında hiçbir şey yapamayacağınız sorunları saplantı haline getirmemek önemlidir. Bunun yerine, duygularınızı her zaman kontrol altında tutmaya çalışın.

Zor durumlarda mizah anlayışını korur

Öfkesini kontrol etmek bir yana, She-Hulk‘u kuzeni Brucie’den ayıran bir diğer şey de gülmekten keyif almasıdır. Gerçekten de çizgi roman hayranları arasında başı belada olsa bile sık sık bir veya iki şaka yapmasıyla tanınır.

Bu, işletme sahiplerinin en kötü zamanlarda bile esprilere her zaman hazır olması gerektiği anlamına mı geliyor? Hayır. Ama bu, sinirlenmek yerine hayatın iyi tarafından bakmaya çalışmanız gerektiği anlamına gelir.

Girişimcilik şüphesiz zorlayıcı olabilir. Ancak zor zamanlarda mizah anlayışınızı korumak zihinsel ve fiziksel sağlığınızı iyileştirebilir. Hatta sizi daha iyi bir lider yapabilir.

Müthiş ve stratejik ortaklıklar kuruyor

Shulkie o kadar güçlü ki çoğu şeyi kendi başına yapabilir. Ama ne kadar sert olursa olsun, sansasyonel süper kahraman, tükenmişlik ve hayal kırıklığından kaçınmanın en iyi yolunun bir ekiple ve bir ekip içinde çalışmak olduğunu biliyor. Bu, ekip elbette, çeşitli zamanlarda Avengers, A-Force, S.M.A.S.H. ve hatta Fantastik Dörtlü.

Buradaki ders, doğru ortaklıkların ve işbirliklerinin daha iyi başarı ve gönül rahatlığı sağladığıdır!

Elbette, doğrudan satışın doğası, başarınızdan sorumlu olanın siz olduğunuz anlamına gelir. Yine de herkes, hem yeni başlayanlar hem de süper yıldızlar için çok önemli olan şey, ekip çalışmasının bilgi paylaşımını ve öğrenmeyi teşvik ettiği ve stresi önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olduğudur.

Kendine yatırım yapar

Diğer her işte olduğu gibi, doğrudan satış da başarı, tutku ve özveri gerektirir. Ancak işinizi kurmaya odaklanırken, aynı zamanda gerginlik ve endişeden kurtulmak için zaman ayırmanız ve kendinize odaklanmanız gerekir; özellikle zihinsel ve fiziksel sağlığınıza.

Bu kadar çok şey dikkatinizi çekerken ara verebileceğinizi düşünmüyor musunuz? Pekala, büyük yeşil şımarık makineye bakın.

Jen/She-Hulk bir girişimci olmayabilir, ancak iki süper zorlu işi var – dünyayı kötülükten korumak ve mahkeme salonunda adalet için savaşmak. Yine de kendine ve ilişkilerine odaklanmak için dışarı çıkmadı.

Doğrudan satışın en iyi yanlarından biri girişimcilere sağladığı esnekliktir. Bu yüzden bunu kullanın ve unutmayın, sağlığınız işiniz kadar önemlidir.

Sonuçta, She-Hulk için işe yarıyorsa, sizin için de işe yarayabilir!

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz