Perşembe, Mart 23, 2023

V-MALEZYA 2022 Büyük Bir Şölenle Gerçekleşti

Uluslararası doğrudan satış şirketi QNET, 3 yıllık aradan sonra V-Malezya 2022 kongresi için Malezya’nın Penang Adası’da 30 farklı ülkeden gelen 15 bin katılımcıyı ağırladı.
Çok önem verilen ve merakla beklenen kongre aynı zamanda 2022’de Malezya’da gerçekleştirilen ilk büyük uluslararası etkinlikti.
7-11 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilen 5 günlük kongrede QNET’in sağlık, zindelik ve yaşam ürünlerinin sergilendiği, eğitim programları, yeni lansmanlarla birlikte, konuk konuşmacı olan önemli uluslararası bir spor yıldızını ağırladı.

HOMEPURE VİVA TANITILDI
Tüketicilerin daha bütünsel bir yaşam tarzı yaşamalarına yardımcı olmak için yüksek kaliteli, özel ürünler sunmaktan gurur duyan QNET, V-Malezya 2022’de yeni ürününü de lansman ile duyurdu.

HomePure Viva, şirketin Ev ve Yaşam kategorisine yeni eklenen HomePure Viva, 11 özellikli su filtreleme sistemidir. İçme suyu, temizlik, yemek hazırlama gibi birçok farklı şekilde kullanabilirsiniz.
Bu akıllı filtreleme sisteminin en önemli özelliği, vücudun gastrointestinal fonksiyonunu destekleyebilen, vücudu ve cildi hızlı ve etkili bir şekilde yeniden nemlendirebilen ve uzun vadede sağlığa fayda sağlayabilen hidrojen açısından zengin alkali su üretme özelliğine sahiptir.
Viva, QNET’in Avrupa ve Japonya’nın önde gelen araştırma laboratuvarlarından ortaklığından ortaya çıkmış ve Güney Kore’de üretilmektedir.. 


‘BİRİNCİ SINIF LABORATUVAR VE ARAŞTIRMACILARLA ÇALIŞIYORUZ”
QNET CEO’su Malou Caluza, “Kişisel sağlık son zamanlarda en çok dikkat edilen konulardan biri haline geldi.  Son 3 yılda müşterilerin bakış açışlarındaki değişimle birlikte; sağlık, zindelik ve beslenme kategorilerimize ilgi arttı..
Bu nedenle ileriye dönük hedefimiz bu talep artışını karşılayan erişilebilir, ulaşılabilir ve bütünsel ürünler ortaya çıkarmaktır.
Ürünlerimizin etkili, faydalı ve en yüksek standartlarda üretilmesi için birinci sınıf laboratuvarlar, araştırmacılar ve üreticilerle ortak olmaktan gurur duyuyoruz.” şeklinde konuştu.


QNET ŞAMPİYON SPORCUYU AĞIRLADI
V-Malezya 2022 katılımcıları, uluslararası tenis yıldızı Sania Mirza’nın konuşmacı olması sürpriziyle karşılaştılar.
Altı kez Grand Slam şampiyonu, dünyanın bir numaraları kadın tenisçilerinden biri olan Mirza, aynı zamanda Kadınlar Tenis Birliği tarafından kadın kategorisindeki teklerde dünyadaki ilk Hintli olarak derecelendirildi.
Yakın zamanda uluslararası spora katkılarından ve yeni nesil sporculara ilham vermesinden dolayı CNN’nin verdiği “Üstün Başarı Ödülü” ile onurlandırıldı.
Mirza, şampiyonluk yolunda yaşadığı mücadeleler ve başarısızlıklarla ilgili kişisel hikayesini paylaştı ve katılımcılara zorluklar karşısından pes etmemeleri gerektiğinin önemini vurguladı.

SANIA MIRZA: ‘BANA İNANAN ÇOK AZ İNSAN VARDI’

Mirza ilham olacak şu sözleriyle devam etti: “Profesyonel tenisçi olma yolunda yola çıktığım zaman, seçtiğim yola inanan çok az insan vardı. Genç ve Hintli bir kadının uluslararası bir tenisçi olması neredeyse hiç duyulmamış bir şeydi. Ama bir hayalim vardı ve kendime dünyanın gördüğü en iyi tenisçi yapacağıma söz verdim. Karşı çıkanlar olduğunda ya da sakatlandığım zaman geri adım atmam gerektiğini söyleseler bile vazgeçmedim.
Yolculuğum boyunca, hayallere ulaşmanın çok fazla sıkı çalışma, fedakarlık, disiplin ve bağlılık gerektirdiğini öğrendim.
Umarım paylaştığım deneyimlerimle, ne kadar zorlukla karşılaşırsanız karşılaşın her zaman yeniden ayağa kalkmanızın gerektiğinin önemini vurgulayabilmişimdir.”

Mirza’nın verdiği bu önemli mesaj izleyiciler tarafından büyük takdir topladı. 

QNET’in bir sonraki yıllık toplantısı Mart 2023’te bir kez daha Malezya’nın Penang kentinde çok daha büyük bir kitleye yapılacak. 

spot_img
Related news

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz