Salı, Mart 21, 2023

QNET, Çorbada Tuzun Olsun Derneği ile Gıda Dağıtımına Katıldı 

QNET doğaya ve insana saygı felsefesiyle sosyal sorumluluk projelerinde aktif rol almaya devam ediyor. Amacı, sokakta yaşayan insanlar hakkında farkındalık oluşturmak, temel ihtiyaçlarını sağlamak ve onları topluma geri kazandırabilmek olan Çorbada Tuzun Olsun Derneği ile iş birliği yapan QNET, ihtiyaç sahiplerine gıda dağıtımı çalışmasında bu yıl 2. kez yer aldı.

‘İnsanlar, en önemli varlıklarımız. Dokunduğumuz her hayata özen ve sevgiyle yaklaşıyoruz’ değeriyle hareket eden QNET, 3 Kasım 2022’de Çorbada Tuzun Olsun Derneği’yle kurduğu iş birliği kapsamında, ihtiyaç sahiplerine 2. kez gıda dağıtımı gerçekleştirdi. Gıda dağıtımı öncesinde gerçekleşen oryantasyon kapsamında QNET, temas edilen dezavantajlı gruba ve faaliyet içeriğine dair tekrar bilgi sahibi oldu.

QNET Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürü Irmak Sütçü, “Bu yıl ikincisini gerçekleştirdiğimiz ve devamını getirecek olduğumuz Çorbada Tuzun Olsun Derneği ile gıda dağıtımı projesinde yer almaktan tekrar mutluluk duyduk. QNET’in üstlendiği her işi etik ve dürüst bir şekilde yapmak, küresel topluma katkı sağlamak, bireylerin hedeflerine, hayallerine ulaşmak için girişimci olmalarını destekleyerek, hayatı kolaylaştıran ürünlerle daha iyi yaşamlar sunmaya çalışmak değerlerinden ve misyonundan yola çıkarak yaptığımız sosyal sorumluluk projelerini güçlendirmek için çalışmalarımızı sürdürüyor, her yıl daha iyi ve yararlı projelerde yer almaya özen gösteriyoruz” dedi.

2017 yılından bu yana yardım faaliyetlerini aralıksız olarak her akşam Beyoğlu Bölgesi’nde sürdüren Çorbada Tuzun Olsun Derneği, evsizlerin günlük ihtiyaçlarını karşılarken, topluma geri kazanımlarını sağlamak ve bu konuda farkındalık oluşturarak, toplumsal kalkınmayı, toplumun gerisinde hiç kimseyi bırakmadan gerçekleştirmeyi amaçlıyor. 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz