Cuma, Haziran 2, 2023

QNET 2O22 Yılını Ödüller İle Kapatıyor

Doğrudan satış alanında liste başını bırakmayan QNET, bugün 150’yi aşkın ülkedeki faaliyetleri ile bir dünya markasıdır. Bu başarı hikayesini her yıl olduğu gibi bu yıl da toplam 44 ödülle taçlandıran QNET, başta satış olmak üzere; her daim desteklediği sosyal sorumluluk projeleri, kurum içi kültürü, PR kampanyaları gibi birbirinden farklı alanda birçok ödülü bu yıl da hanesine yazdırmayı başardı.

QNET 2022 Yılında Hangi Kuruluşlardan Ödüller Aldı?

2022 yılında aldığı ödüller ile kendinden söz ettiren QNET; bu yılın ilk ödülünü V-Convention Connect tarafından düzenlenen sanal ödül kongresinde sosyal medya alanında kazanmıştır. Bir diğer sosyal medya ödülünü ise 2022 TITAN İş Ödülleri’nde almaya hak kazanan QNET, kuruluşun Platin TITAN ödülüne layık görüldü.

Uluslararası bir kuruluş olan Asya-Pasifik Stevie Ödüllerin’de de yine sosyal medya alanındaki inovasyon kategorisinde bronz ödülün sahibi olan QNET, sosyal medya alanındaki yetkinliğini ödüllerle taçlandırdı.

QNET Stevie İş Ödülleri gecesinde de başta yılın şirketi olmak üzere; pazarlama kampanyaları, girişimcilik, yaratıcılık ve etkinlik gibi alanlarda yılın en iyisi ödüllerine layık görülmüştür. Ayrıca 4000’e yakın firmanın bulunduğu Stevie İş Ödülleri’nde ise tüm firmalar arasından sıyrılarak Bronz Stevie Ödülü’nün sahibi oldu.

2022 yılının QNET için getirdiği ödüllerin en önemlisi İngiltere’de gerçekleşti. 19’uncusu düzenlenen Uluslararası İş Ödül töreninde sunulan ödülü kabul eden QNET Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürü Irmak Sütçü QNET bünyesine yeni ödüllerin katılacağını söyledi. Ayrıca QNET’in Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da her geçen gün daha fazla kitleye sahip olduğunun da altını çizdi.

QNET’in 2022 Boyunca Dijital Yatırımları

2022 yılında QNET, dijital mecralardaki görünürlüğünü arttırarak bu alanlarda yüksek görünürlük elde etmeyi başarmıştır. 2022 yılı boyunca aldığı ödüllerle de bunu kanıtlayan QNET; HERMES Kreatif Ödülleri’nde üretmiş olduğu Sürdürülebilir Bir Dünya Yaratma Taahhüdü adlı videosu ile bu alanda Platinum ödüle layık görülmüştür.

 Sosyal sorumluluk projelerine hız kesmeden devam eden QNET; bu projeleri sosyal medyayı etkin kullanımı ile daha da ileriye taşımıştır. Sosyal medya için üretilen video içeriklerinin etkin gücünden yararlanan QNET sadece pazar alanını genişletmekle kalmayıp bünyesine birçok ödülle geri dönmüştür.

Stevie Ödülleri 2022’de QNET; yine dijital içerik üretiminin bir ayağı olan Kurumsal Sosyal Sorumlulukta İnovasyon (KSS) videoları kategorisinde ise bronz madalya ödülünü almaya hak kazanmıştır.

HERMES Creative Awards’ta üretilen iki içerik bu dalda QNET’e ikisi platin ve üçü altın olmak üzere toplam beş ödül getirdi. ‘’I Promise’’ ve ‘’QNET’e Katılmadan Önce Bilmeniz Gerekenler’’ adlı videolar ile ödülleri alan QNET, 2023 yılına da çalışmalarına ara vermeden girmeyi planlıyor.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz