Pazartesi, Haziran 5, 2023

Burçlara Göre Tercih Edilen Saat Modelleri

Saat seçiminde dikkat edebileceğiniz birçok değişken bulunuyor. Kayış türü, saatin çalışma mekanizması ve tasarımı saati tercih etmede etkileyen unsurlar olarak öne çıkıyor. Ancak saat seçiminde başvurabileceğiniz bir diğer adres de Zodyak olarak öne çıkıyor. Doğum gününüze göre sahip olduğunuz burca göre saat seçimi yapabilir, tarzınızı bu yönde geliştirebilirsiniz.

Koç Burcu

Ateş elementi grubuna giren Koç burcu, kendinden emin ve iddialı bireyleri temsil etmektedir. Hem kadın hem de erkek koç burçları için önerilen saat modelleri şıklığı ve ağırlığı bir arada taşıyor. Metalik öğelere sahip bir kol saati Koç burcunda olanlar için iyi bir tercih olacaktır.

Boğa Burcu

Yönetici gezegeni Venüs olan Boğa burcu, estetiğin ve keyfin burcu olarak öne çıkıyor. Gösterişten hoşlanan Boğa burcu erkek ve kadınları için özel tasarıma sahip Bernhard H. Mayer® saatleri isabetli bir tercih olacaktır. Parlak metalik çerçevesi dikkat çekmek isteyenler Boğa burcu erkek ve kadınları için ideal bir kullanım sunuyor.

İkizler Burcu

Merkür tarafından yönetilen İkizler, enerjik yapıları ve iletişimsel becerileri ile topluluk içinde dikkat çeken yapıya sahip özelliğe sahiptirler. Sıra dışı olmayı seven İkizler burcu erkek ve kadınları için farklı deri ve metal kayışlara sahip saatler doğru bir tercih olacaktır.

Yengeç Burcu

Merhametli yapıları ile bilinen Yengeç burcu, Zodyak’ın zarif burcu olarak biliniyor. Geleneklerden hoşlanan Yengeç burcu bireyleri için klasik tasarıma sahip kol saati modelleri iyi bir tercih olacaktır. Metalik renklere sahip Bernhard H. Mayer® saatleri bu burca sahip olanlar için önerilmektedir.

Aslan Burcu

Lüksün ve hükmetme arzusunun burcu olan Aslan, bulunduğu ortamda adından söz ettirmek isteyen bireylere sahiptir. Lükse düşkünlüklerinden dolayı altın veya gümüş renkteki saatler Aslan burcu kadın ve erkeklerine önerilmektedir.

Başak Burcu

Zodyak’ın en düzenli ve zarif burçları arasında yer alan Başak, saat seçiminde de bu özelliklerine uyacak bir modele yönelebilir. Empire Clara Watch-Stainless Steel Başak burcunda olanlar için hem özel günlerde hem de günlük kullanımda uygunluk göstermektedir.

Terazi Burcu

En estetik burç olarak bilinen Teraziler, girdikleri ortamlarda kendilerinden söz ettirmeyi ve farklarını konuşturmayı tercih eden burçlar arasında yer almaktadırlar. Sadelik ve şıklığı bir arada isteyen terazi burçları için Wave Breaker iyi bir seçenek olabilir.

Akrep Burcu

Zodyak’ın en çekici burcu olarak bilinen Akrep burcu, ışıltıyı ve fark edilmenin zevkini yaşamayı ister. Giyimine düşkün bireylere sahip Akrep burcu insanları için Empire Clara serisinin altın rengi ile bezenmiş Rose Gold modeli iyi bir tercih olacaktır.

Yay Burcu

Başına buyruk ve spordan hoşlanan bir burç olarak bilinen Yay, hayatı farklı deneyimlerle keşfetmeyi sever. Giyimde sportif çizgilere sahip olan ürünleri tercih eden Yay burçları için Wave Breaker modeli iyi bir tercih olabilir. Sportif çizgilerin hissedildiği bu saatte gümüş metal renk ile şıklığınızı daha da arttırabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Zodyak’ın en kararlı ve idealist burcu olarak öne çıkan Oğlak burcu, bu burca ait kadın ve erkeklere sonsuz bir azim ve dayanıklılık sunmaktadır. Günlük hayatlarında şıklıktan ödün vermek istemeyen Oğlak burcu için Empire Portus Watch Rose Gold saati iyi bir tercih olabilir.

Kova Burcu

Zodyak’ın yüzü geleceğe dönük burcu olan Kovalar, hayatın akışında en önde olmaları ile biliniyorlar. Teknolojik gelişmeleri severek takip eden kovalar için sportif görünüme sahip bir saat olan Wave Breaker iyi bir seçenek olabilir.

Balık Burcu

Zodyak’ın en karmaşık burcu balık, önündeki 11 burcun her birinden bir parça taşıması ile biliniyor. Duygusallıkları ve felsefi yönleri ile öne çıkan Balık burcu bireyleri için ince çizgilere sahip Empire Clara Rose Gold kol saati öneriyoruz.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz