Pazartesi, Haziran 5, 2023

Berhard H.Mayer® Empire Serisi Ünlü İsimlere Tanıtıldı

150 yıllık saat markası Bernhard H. Mayer®’in Empire serisinin tanıtımı Rüya Büyüktetik’in ev sahipliğinde gerçekleşti. Lansmans, QNET Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürü Irmak Sütçü, cemiyet hayatından önemli isimleri ve ünlü influencerları ağırladı. Etkinliğe Aslı Şen, Rachel Araz, Merve Özkaynak, Dilara Koçak, Pelin Ayça Kaya, Meriç Küçük, Asena Sarıbatur, Aşkım İrem Aktulga, Beril Denizel ve Hakan Kütahya gibi tanınmış isimler katıldı.

3 1

Keyifli geçen lansmanda Empire serisinden saatler incelendi. Rüya Büyüktetik’in yaptığı lansman açılış konuşmasının ardından Irmak Sütçü Bernhard H. Mayer®’in 150 yıllık hikayesini ve ürünlerin özellikleriyle ilgili ayrıntıları konuklara aktardı:

Bernhard H. Mayer®, 150 yıl önce madalya üretimi ile başladığı bu serüveni, el işçiliğinde edindiği tecrübeyi teknolojiyle birleştirerek lüks saat üretimine dönüştürdü. Böylece markamız bir asırdan daha fazla bir süreden beri el işçiliği ve büyük bir özenle ürettiği yüksek kaliteli saatleri günümüze kadar taşımayı başarıyor. İsviçre saat üretimi standartlarını nesilden nesile aktarmaya devam ediyor.”

Konuklara,” Pandemiyle birlikte lüks saat tüketimi sizce artmış mıdır?” sorusunu yönelten Sütçü, konukların hepsinden ‘Evet’ cevabını aldı ve sözlerine şöyle devam etti: “Zannedilenin aksine tüm dünyada lüks saate daha büyük bir talep oldu. Birçok birey lüks saatleri çocuklarına miras bırakabilecekleri bir yatırım olarak görmeye başladı.”

2

‘MARKA MİSYONU OLARAK ÇEVREYE DUYARLI’
Sütçü: “Bernhard H. Mayer®
Empire koleksiyonuyla karşınızdayız. Bu koleksiyon klasik stili modern ve sofistike tasarımla birleştiriyor. Hem erkek hem de kadınlar için kullanım uygunluğu sunan bu saatler unisex sınıfına giriyor. Empire serisi; pembe çizgilere sahip, altın ve çelik kasa seçeneklerine ek olarak özel bir kadranı ve çizilmez safir kristal camı ile farkını hissettiriyor. Saatlerin mekanizmasında İsviçre otomatik hareketi bulunuyor. Bir diğer deyişle; saat, bileğinizin hareket ettikçe durmadan çalışan bir mekanizmaya sahip.  Bernhard H. Mayer® Empire koleksiyonu lüksün ve zarafetin mükemmel bir birleşimini sunuyor ve klasik saatten hoşlanan geniş bir kitleye hitap ediyor. Marka, misyon olarak da çevreye duyarlı. 2022 yılında ilk kez vegan kayışlı bir saat üretti. 2025 yılında da ürünlerini geri dönüşümlü ambalajda satmayı hedefliyor” şeklinde konuştu.

Rüya Büyüktetik eşliğinde gerçekleştirilen Berhnard H. Mayer Empire Saat lansmanını izleyebilmek için YouTube linkimize tıklayabilirsiniz.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz