Salı, Haziran 6, 2023

Cem Geyik’ten Doğrudan Satış Yapacaklar İçin İlham Verici 3 Film Önerisi

QNET Türkiye, Orta Asya ve Rusya Bölge Genel Müdürü Cem Geyik, her geçen gün büyüyen ve gelişen QNET ailesinin üyeleri için tavsiyelerde bulunmaya devam ediyor.

 Özellikle doğrudan satışa adım atan gençlerin ve kadınların bu alanda kendilerini geliştirebilmesini ve doğrudan satışta başarıyı yakalamasını sağlayacak tavsiyelerde bulunan Cem Geyik, sizler için ilham verici üç filmi seçti.

Rüzgarı Dizginleyen Çocuk (2019)

2019 yılı yapımı bu film, çaresizliğin insanın yüzüne sert bir şekilde çarptığı Afrika’da geçiyor. Bir kitaptan uyarlanan bu film, doğrudan satışla doğrudan alakalı olmasa da zorlukların üstesinden nasıl gelinebileceği hakkında size ilham olacak türden bir film.

Hikâyenin baş kahramanı olan Malavili William Kamkwamba, fen bilgisi kitabında rüzgar enerjisinin neler sağlayabileceğini görür ve bunu hayata geçirmeye çalışır. Bunu yaparak köyünü açlık ve yoksulluktan kurtarmayı amaçlar.

Evden Eve (2002)

Doğrudan satışta aklınıza gelebilecek tüm engelleri bir yana koyun ve bu filmin başrolünün karşılaştığı engellerle sahip olduğunuzu düşündüğünüz engelleri ve zorlukları bir yana koyun. 2002 yapımı bu film, doğuştan beyin felçli olan Bill Porter’in bir temizlik şirketinde doğrudan satış elemanı olma hikayesini anlatıyor.

Satış elemanı olduğu bu süreçte dışlanan ve hatta alaya alınan Porter’in hikayesi bir dram filmi olmaktan öte doğrudan satış yapanlar için zorluklara karşı nasıl göğüs gerebileceğinizi göstermektedir.

Joy(2015)

İş hayatında büyük zorluklarla karşılaşan kadınlar için ilham verici bir hayat hikayesini konu alan Joy, ABD’yi doksanlı yıllarda kasıp kavuran bir paspas olan ‘’Miracle Mop’un’’ mucidi Joy Mongano’nun hayatını konu alıyor.

Eşinden boşanan ve üç çocuğuyla iş dünyasında tutunmaya çalışan Mongano, iş dünyasının zorluklarının üstesinden gelirken ailesinin sorunlarını çözmeye çalışıyor. İş ve aile yaşamını bir kadının gözünden anlatan bu film, özellikle kendi işinin sahibi olmak isteyen kadınlar için ilham verici özelliğe sahip.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz