Salı, Haziran 6, 2023

Cem Geyik’ten Doğrudan Satış Yapanlar İçin 3 Ufuk Açıcı Kitap Önerisi

Kitap okumak zihin dünyasının gelişmesinin yanı sıra bir konu hakkında detaylı bir şekilde öğrenmenin temel yolu olarak öne çıkıyor. Okuma yapmanın size katacağı en önemli değerlerden biri de ufkunuzun genişlemesidir. QNET Türkiye, Orta Asya ve Rusya Bölge Genel Müdürü Cem Geyik, doğrudan satış yapanlar için ilham olabilecek üç özel kitabı sizler için seçti.

Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı- Stephen R.Covey

Doğrudan satışta kitlelere etki edebilmek bu alanda başarının temel unsurları arasında sayılıyor. Kitlenize hakim olduğunuz müddetçe satışlarınız bu durumdan olumlu etkilenecektir. Ayrıca kitle üzerinde etki kurabilmeniz satış yapacağınız kitlenin de artmasına imkan sağlayacaktır.

Covey’in bu çığır açıcı kitabı size iyi bir doğrudan satış liderinin hangi alışkanlıklarla daimi bir başarıyı yakalayabileceğini anlatıyor. Kitabın sunduğu 7 alışkanlık aslında hayatın her safhasında kullanabileceğiniz yaşam ilkeleri olarak size sunuluyor. Oldukça sade bir dili olan kitapta bolca günlük hayattan anekdotlar da bulabilirsiniz.

Görünmeyeni Satmak – Harry Beckwith

Doğrudan satışa yeni bir bakış açısı sunan bu kitap, ünlü bir doğrudan satış uzmanı olan Beckwith’in kaleminden çıkmıştır. Doğrudan satışta ürün mü yoksa satışı yapan mı sorusuna satış yapan üzerinden cevap arayan Beckwith, satışını yaptığınız ürünün etkisini ikinci plana alarak doğrudan satışta iletişim becerisinin ne denli önemli olduğunu okuyucuya sunuyor.

Farklı bölümleri olan kitaba bolca anektod eşlik ediyor. Ayrıca bu kitapta satın alma davranışları ve fiyat politikası hakkında da alışılmışın dışındaki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

İçindeki Devi Uyandır – Tony Robbins

Doğrudan satış uzun bir koşudur dersek yanılmış olmayız. Bu koşu esnasında ihtiyacımız olanların başında da motivasyon geliyor. Robbins’in İçindeki Devi Uyandır eseriyle hedeflerinize nasıl ulaşabileceğiniz konusunda sizlere birçok tavsiye veriyor.

Kitapta zihinsel, fiziksel ve sosyal motivasyonun farklı örnekleriyle karşılaşabilirsiniz. Hayatın içinden örneklerin verildiği bu eserde kendinize ait birçok konuyu bulabileceğinize eminiz.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz