Salı, Mart 21, 2023

Bağımsız Temsilcileriniz için eğitim programları sağlıyor musunuz? QNET aşırı satışları ve yanlış beyanları önlemek için ne yapıyor?

Aşağıdaki Sıkça Sorulan Sorularda öğrenin.

Bağımsız Temsilcilerimizin her zaman kendilerini geliştirmelerini önemsiyoruz. Bağımsız Temsilcilik hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

·       QNET, doğrudan satış işini kurmak için gerekli iş araçlarını sağlarken; bir yandan da Bağımsız Temsilcilerimizin becerilerini ve bilgilerini geliştirmek için birden fazla ülkede düzenli eğitim programları, yol göstericileri, etkinlikler, sertifika programları ve çok sayıda başka etkinlik yürütür.
·       Etik ve profesyonel pazarlama uygulamalarına kuvvetli bir şekilde odaklanıyoruz ve bu, eğitim programlarımızda tekrarlanan bir konudur. Ayrıca BT'lerimizin ürünlerimizin faydalarını daha iyi anlamasına yardımcı olmak için belirli ürün kategorilerinde uzman eğitimleri sağlıyoruz.

QNET, BT'lerin davranışlarını model alacakları güçlü etik kurallarına sahiptir. Ayrıca BT'lere QNET işinin temellerini, Yapılması ve Yapılmaması Gerekenlerini öğretmeye, etik uygulamalar aracılığıyla sürdürülebilir bir iş inşa etmeye ve profesyonel bir iş lideri olmaya odaklanan QNET Pro adlı özel bir eğitim programımız var.


QNET'te, işi teşvik eden Bağımsız Temsilcilerin (BT'ler) herhangi bir yanlış beyanı veya etik olmayan uygulamaları karşısında sıfır tolerans politikası izliyoruz. Gerçek şikayetler kesin bir şekilde ele alınmaktadır. BT'lerin yanlış beyanları da dahil olmak üzere herhangi bir BT/müşteri şikayetini ele almak için iyi oturmuş bir düzeltme sistemimiz mevcut bulunuyor. Bağımsız Temsilciler network’ünü izleyen özel bir network uyumluluk departmanı da mevcuttur.


Ancak, yalnızca şikayet veya yanlış uygulama şirketin dikkatine sunulursa işlem yapabiliriz. Son derece net bir geri ödeme politikamız vardır. Bir kişi sahtekarlığa maruz kalması sonucu bir ürünü satın aldıysa ve neyle karşı karşıya olduğunun farkında olmadan bağımsız temsilci olarak kaydedildiyse siparişini iptal edebilir ve geri ödeme süresi içinde bizimle olan sözleşmesini feshedebilir ve bize kendisini yanlış yönlendiren kişiyle ilgili ayrıntıları bildirebilir. Geri ödeme talebinde bulunan kişiye geri ödeme yaparken, yanlış beyanda bulunan kişi hakkında gerekli işlemleri yapıyoruz.

Hayır, internette bulduğunuz ve satın almak istediğiniz ürün veya hizmetleri kendiniz satın alabilirsiniz. Satın alma işleminizi e-mağazamız üzerinden yapmanız yeterlidir. Bağımsız Temsilci aracılığı olmadan yani referansınız olmadan ürün satın almak istediğinizde tek yapmanız gereken; e-mağazamıza girdikten sonra “Referans Numaranız Yoksa Buraya Tıklayınız” butonuna tıklamak. Siparişleriniz size posta veya elektronik teslimat yoluyla ulaştırılacaktır.


Sektördeki çoğu doğrudan satış şirketi gibi QNET de ürünlerini ve hizmetlerini pazarlamak için Bağımsız Temsilcilerine güveniyor. Bağımsız Temsilcilerimiz, satış komisyonu kazanmak için ürünlerimizi ve hizmetlerimizi tanıtmaktadır. Ancak BT'lerin kazandığı komisyon ürünlerin fiyatını değiştirmeyecektir.

QNET'in Achievers' Club'ı, uzun vadeyi düşünerek iş kuran ve QNET BT'leri olarak yolculuklarında giderek daha yüksek hedeflere ulaşan distribütörler için bir tanıma platformudur.


Achievers' Club'a katılmaya hak kazanmak, sıkı çalışma, planlama ve tutarlılık gerektirir. Bu ayrıcalıklı kulübe gelenler, kendilerine birer VIP gibi davranıldığı, daha yüksek kazanç potansiyeline sahip olduğu ve binlerce katılımcının önünde yıllık kongrede sahnede takdir edildiği özel tasarlanmış teşvik gezileri ile ödüllendiriliyor.