Salı, Haziran 6, 2023

QNET ile nasıl para kazanabilirim? QNET ile ne kadar çabuk gelir elde etmeye başlayabilirim?

Aşağıdaki Sıkça Sorulan Sorularda öğrenin.

QNET’in hayat koşullarınızı daha iyi bir noktaya getirmesini önemsiyoruz. Ödeme Planı ve İşletme Modeli hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

QNET ile gelir elde etmenin tek yolu ürün satışlarıdır. Ürünlerimizi kullanıp keyfini çıkardıktan ve başkalarını satın almaları için yönlendirdikten sonra, gerçek satışlardan komisyon kazanabilirsiniz. QNET, e-ticaret portalımızdaki yönlendirmeleriniz aracılığıyla oluşturulan satış hacmine dayalı olarak size ödenecek komisyonları hesaplayan bir ödeme planı kullanır.
Birçok girişimci kişi, büyük satış ekipleri oluşturmak ve başarılı bir iş geliştirmek için iş modelimizin sunduğu avantajlarından yararlandı. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen bu videoyu izleyin.

Hayır. Ürün ve hizmet satışı yapmadan sadece insanları dahil ederek bu işte para kazanamazsınız. Bu tür şemalar sürdürülebilir değildir ve kaçınılmaz olarak çökecektir. QNET'in işi, kimsenin yalnızca işe alım yoluyla para kazanmasına izin vermeyen sürdürülebilir bir satış modeline dayanmaktadır. İşte bu yüzden 22 yıl sonra bile uluslararası alanda büyümeye ve genişlemeye devam ediyoruz.

Doğrudan satış, tıpkı diğer tüm işler gibi bir iştir. Hızlı bir şekilde zengin olma planı değildir. Bu işte başarılı olmak için çok çalışmanız, sabırlı ve kararlı olmanız ve hedef odaklı olmanız gerekir. Bu iş size bir girişimci olma fırsatı verir. Tek fark, geleneksel bir işte olduğu gibi büyük ölçekli bir başlangıç maliyeti ve operasyonel genel giderler konusunda endişelenmenize gerek olmamasıdır. Başarınız tamamen size ve gösterdiğiniz çabaya bağlıdır.

Bu, doğru değildir. QNET bir yatırım planı değildir ve diğer tüm iş fırsatları gibi, QNET işi de başarıya ulaşma olasılığını artırmak için kişisel çaba gerektirir. İşe katılanlar, başarılı olmak için çok çalışma kararlılığına sahip olmalıdır. Aksi takdirde, başka herhangi bir işi yapan herkes gibi işlerinde başarısız olurlar.


QNET hiçbir zaman hızlı bir şekilde zengin olma planı veya garantili bir başarı olmadı. Hatta web sitemizde ve pazarlama materyallerimizde görüntülenebilecek net bir Kazanç Sorumluluk Reddi Beyanımız mevcuttur.

Ortada bir yatırım olmadığı için “geri kazanma” da yoktur. Kişiler, şirkete ödedikleri para karşılığında kişisel kullanım için ürünler alırlar. İş fırsatından yararlanmayı seçerlerse, QNET'e yönlendirdikleri müşterilerin ürün satın almalarından komisyon kazanabilirler. Komisyonlar, QNET'in Ödeme Planına göre ödenir. Doğal olarak, ne kadar çok ürün satarsanız, o kadar çok komisyon kazanırsınız.

Hazır olduğunuzu hissettiğinizde QNET'e katılabilirsiniz. Potansiyel BT'lerin işe katılmak için sınırlarını zorlamalarını önermiyoruz. Katılmaya karar vermeden önce riskleri ve iş potansiyelini dikkatlice hesaplayın ve anlayın.

Diğer tüm iş fırsatları gibi, QNET işi de başarıya ulaşma olasılığını artırmak için sıkı çalışma ve çaba gerektirir. İşe katılanlar, başarılı olmak için çok çalışma kararlılığına sahip olmalıdır. Aksi takdirde, başka herhangi bir işi yapan herkes gibi işlerinde başarısız olurlar.


QNET hiçbir zaman hızlı bir şekilde zengin olma planı veya garantili bir başarı vadettiğine dair bir iddiada bulunmamıştır. Hatta web sitemizde ve pazarlama materyallerimizde görüntülenebilecek net bir Kazanç Sorumluluk Reddi Beyanımız mevcuttur.
BT'lerin işe alım veya yönlendirmelerden değil, yalnızca ürün satışlarından komisyon aldığını unutmayın.

QNET, BT'lerine haftalık olarak komisyon öder. BT'ler komisyonlarını, QNET Satış Takvimini takiben satışları gerçekleştirdikleri haftadan iki (2) hafta sonra alırlar.Ayrıntılar için QNET Ödeme Planına tıklayın.

QNET’te her ürün ve hizmet, Bağımsız Temsilciler (BT'ler) veya distribütörler düşünülerek oluşturulur. Bununla birlikte, size olan bağlılığımız, sağlam QNET İade ve Geri Ödeme Politikasında da görülebileceği gibi bunun ötesini hedef almaktadır. Size sevdiğiniz fırsatı, ürünleri ve hizmeti sunmayı amaçlıyoruz, ancak memnun değilseniz satın alma tarihinden sonraki ilk 14 gün içinde yazılı talebinizi bize iletebilirsiniz.

Evet, bir üyelik iptal politikamız mevcuttur. Bağımsız Temsilci, şirkete yazılı bildirim göndererek gönüllü olarak üyeliğini iptal edebilir ve/veya Bağımsız Temsilci olarak katılımını sonlandırabilir.