Cumartesi, Mart 25, 2023

QNET'in ürün ve hizmet portföyü nedir? QNET'in e-mağazasında listelenen ürünler garantili olarak mı geliyor?

Aşağıdaki Sıkça Sorulan Sorularda öğrenin.

Yaşam standartlarınızı iyileştirecek ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

QNET, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunan bir doğrudan satış şirketidir.  QNET ürünleri, insanların kendi sağlıklarıyla ilgili olarak ipleri eline almalarına ve yaşamlarını iyileştirmelerine yardımcı olmak maksadıyla tasarlanmıştır. Araştırma ve Geliştirme ekiplerimiz, en yüksek kalitede ürünleri tedarik etmek ve geliştirmek için uzman kişiler ve bilim insanlarından oluşan uluslararası bir panel ile birlikte çalışıyor. QNET'ten bir ürün satın aldığınızda, ortak bir hedefe sahip insanlardan oluşan küresel bir topluluğa katılmış olursunuz. Bu hedef: Beden, zihin ve ruh arasında bir denge tutturarak en iyi hayatı yaşamaktır. Bununla birlikte “Naturtres” gibi Türkiye’de üretilen yerel ürünleri de destekleyerek ürün portföyüne dahil ediyor. QNET ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için www.qnetturkiye.com.tr adresinde “Ürünlerimiz” sayfasını ziyaret edebilirsiniz. QNET kapsamındaki ana ürün ve hizmet kategorileri şunlardır:
 
-        Saatler ve Takılar
-        Ev ve Yaşam
-        Kişisel Bakım ve Güzellik
-        Sağlık ve Wellness
-        Eğitim
-        Tatiller 


·       Ürünlerimiz sıkı kalite standartlarını karşılar ve söz konusu ürün ve hizmete bağlı olarak garantiler ve/veya üretici garantileri ile desteklenir.


·       QNET ayrıca, ürün tedarikçisinin Kalite Yönetim Sistemi uygulamalarını ve bunlara bağlılığını, nitelendirmeden ve seçmeden önce değerlendirmek ve ele almak maksadıyla bir kalite denetimi gerçekleştirir. Bir Kalite Güvence ekibi ayrıca üreticinin ürününü ve tesisini görsel olarak denetler.


·       QNET, satıcı seçiminden önce tedarikçi tarafından yapılan yardım talepleri üzerine üçüncü taraf testleri ve sertifikaları alır.

·       Dünya çapındaki müşteri tabanımız sayesinde, kültürel ve bölgesel tercihlere dayalı olarak müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla ürün portföyümüz son derece geniştir.


·       Kalite, kullanılabilirlik ve satın alınabilirlik gibi faktörleri göz önünde bulundurarak sıkı bir seçim sürecine dayalı bir şekilde yeni ürünleri değerlendiren çok güçlü bir ürün araştırma ekibimiz var.


·       Şu anda uluslararası ürün portföyümüz Kişisel Bakım, Ev ve Yaşam, Eğitim, Kol Saati ve Mücevherler, Zindelik ve Konaklama ürünlerinden oluşmaktadır.


·       Popüler markalarımızdan bazıları saatler için Bernhard H. Mayer ve ev ve yaşam için HomePure'dur.

Saatler ve Takılar
-        Bernhard H. Mayer®
-        Cimier
-        Brook & Blaze
 
Ev ve Yaşam
-        HomePure Nova
-        HomePure Zayn
 
Sağlık ve Wellness
-        Amezcua
-        Qafé
 
Kişisel Bakım ve Güzellik
-        Physio Radiance
-        Naturtres
Eğitim
-        qLearn
 
Tatiller
-        QVI breaks

Hayır, QNET ürünlerinin tek satıcısı ve dağıtıcısıdır. Ürünler resmi olarak e-mağazamız’da portalımızda satılmaktadır.

Ürün teslimatlarımız, dünyanın her yerinde faaliyet gösteren, ürünlerin teslimatıyla ilgili olan satış sonrası hizmetler ofisleri aracılığıyla düzenlenmektedir.

QNET’in ürünleri, gelişmiş bir depo yönetim sistemi (SAP) tarafından desteklenen beş uluslararası iş merkezinde 60.000 fit kareden fazla depo alanını kaplıyor. Tüm dünyada 100'ü aşkın ülkeye ayda yaklaşık 50.000 ürün gönderiyoruz ve bunların tamamı gelen ve giden gönderiler için %100 oranında kalite kontrolleriyle destekleniyor. QNET Entegre Lojistik Sisteminden gelen bilgiler tüm distribütörlerimizin Sanal Ofisleri ile senkronize ediliyor ve böylelikle gönderinizi gerçek zamanlı olarak çevrimiçi takip etmenize olanak tanınıyor. Ayrıca, bulunduğunuz yerde ürünlerin teslim alınması konusunda size yardımcı olmak adına dünya genelinde yaklaşık 40 stokçuyla çalışıyoruz.
 
Global Merkezler:
-        Malezya
-        Birleşik Arap Emirlikleri (BAE)
-        Rusya
-        Hollanda
-        Türkiye
-        Hindistan

QNET, belirli ülkelerde dağıtım için sunulan ürünlere sınırlamalar getiren yerel yasalara ve düzenlemelere bağlıdır. Ayrıca, tüketici talep ve ihtiyaçlarından oluşan pazar araştırması analizi, sunulan ürün tercihlerini belirler. QNET, küçük ve orta ölçekli işletmeleri desteklemek amacıyla yerel tedarikçilerle çalışmak için çaba göstermektedir, bu nedenle bazı ürünler belirli bölgelere özgüdür.

Şirketin ürünleri uluslararası güvenlik yönetmeliklerine uygundur. Tüm ürünler gerekli sertifika ve kayıtlara sahiptir.

QNET ürünleri yalnızca İnternet ve doğrudan satış modeli aracılığıyla satılmaktadır ve bu nedenle geleneksel mağazalarda bulunamaz. Şirketin ürünleri ve hizmetleri esas olarak Bağımsız Temsilciler tarafından pazarlanmaktadır. Dolayısıyla QNET ürünlerini, muhtemelen QNET Bağımsız Temsilcisi olan ve ürünü deneyen ve beğenen arkadaşlarınız aracılığıyla duymuşsunuzdur.

QNET bir Doğrudan Satış şirketidir. Doğrudan satış, 1900'lerin başından beri var olan bir iş modelidir. Bu iş modeli, insanların tanıdıkları ve güvendikleri kişilerin tavsiyelerini izleyerek ürünleri satın alma olasılıklarının daha yüksek olduğu temelinde çalışır.

Farklı alerjik reaksiyonlara farklı şeyler neden olabilir. Cilt bakım ürünlerimiz en yaygın alerjenleri içermez, ancak tamamen doğal özler ve uçucu yağlar yine de farklı cilt reaksiyonlarına neden olabilir. Bu, cilt bakım ürünlerinin kalitesiz olduğu anlamına gelmez, ancak yalnızca vücudun belirli bir bileşene karşı olası alerjik reaksiyonlarını gösterir. Bir cilt bakım ürününün içeriğini daima dikkatlice okumanız ve ürünün ve cildin nasıl tepki verdiğini görmek için önce kulak memenizin arkasına veya üst kolunuzun iç kısmına az miktarda ürün uygulayarak alerjik reaksiyonları kontrol etmeniz önerilir. 5-10 dakika içinde herhangi bir reaksiyon olmazsa, ürünün kullanımı güvenli kabul edilebilir.

HomePure Nova uluslararası geçerliliği olan iki önemli sertifikaya sahiptir. Bu sertifikalar “NSF International” ve “Water Quality Association (WQA)” tarafından verilmiştir.
 
NSF
 
NSF/ANSI 42 – Kloru ve kokuyu azaltılması, tadın iyileştirilmesi
 
NSF/ANSI 53 – Partiküller ve bulanıklık gibi sağlıkla ilgili kirleticilerin azaltılması
 
NSF/ANSI 401 – Bazı reçeteli/reçetesiz ilaçların, alev geciktiricilerin, deterjanların, yeni tür pestisitler ve herbisitler gibi ortaya çıkan kirleticilerin azaltılması
 
QNET’in sahip olduğu NSF sertifiklarını buraya tıklayarak, NSF’in resmi web sitesinden de inceleyebilirsiniz.
 
Water Quality Association (WQA)
 
NSF/ANSI P231 – Bakteri ve Virüsün Azaltılması için Mikrobiyolojik Su Arıtma Cihazları için USEPA Kılavuz Standartları ve Protokolünün tavsiyelerini karşılama
 
NSF/ANSI P244 – Patojenik (hastalığa neden olan) bakteri, virüs ve kistlerin azaltılması/inaktivasyonu
 
QNET’in sahip olduğu WQA sertifiklarını buraya tıklayarak, WQA’in resmi web sitesinden de inceleyebilirsiniz.

HomePure Zayn, Ultra-Plazma Ion ve HPP⁺ Elektrostatik filtrelerin yanı sıra UV ışığının gücünü kullanan 5 aşamalı bir arıtma sistemidir. Havadaki partikülleri, alerjenlerin, virüslerin, bakterilerin, küflerin, mantarların, kötü kokuların ve Uçucu Organik Bileşiklerin (VOC) %99,8'ini arındırır.


İç mekan hava kalitesini yönetmek, herhangi bir sağlık koruma ve iyileştirme planı için önemli bir konudur. Bu, Dünya Sağlık Örgütü'nün (WHO) aerosol bulaşmasını yönetme konusundaki kılavuzunda yansıtılmaktadır. WHO, yüksek kaliteli hava filtrasyonunun uygulanmasını önermektedir ve bunun enfeksiyon riskini %47'ye kadar azaltabileceğini belirtmiştir.

Evet, Bernhard H. Mayer® saatleri İsviçre yapımıdır. Tüm Bernhard H. Mayer® saatleri, İsviçre saatçilik geleneklerine uygun olarak üretilir ve en yüksek ürün kalitesi ve işçilik standartlarını takip eder. İsviçre yasalarına göre bir saat, aksamı İsviçre modeliyse, mekanizması İsviçre'de kasaya yerleştirilmişse ve üretici son denetimi İsviçre'de yapıyorsa İsviçre saati sayılır.


Bernhard H. Mayer®, bir aile mirası ve yadigarıdır; bu videoyu izleyebilirsiniz.


Saatler için, İsviçre mekanizmasının ayrıntılarını içeren ve sınırlı sayıda üretildiğini garanti eden bir orijinallik sertifikası sağlıyoruz. Tüm saatlerin 2 yıl garantisi vardır ve müşteriler, garanti süresi içinde herhangi bir onarım konusunda yardım için yerel temsilci ortağımız veya Global Destek Merkezi ile iletişime geçebilir.