Kasım ayı Global Girişimcilik Ayı ve bu ayı kutlamak için KENDİNİZİ kutlamaktan daha iyisi olamaz. Bir QNET distribütörü olarak kendi işinizin patronu olma hayalinizi gerçeğe dönüştürdünüz. Girişimci olmaya karar vermeniz kolay olmadı, bu adımı attınız ve şimdi karşılığını alıyorsunuz.

Global Girişimcilik Ayını Kutlama Fikirleri

İşte muhteşem girişimcilik yolculuğunuzu kutlamanız için birkaç fikir:

QNET Ailenizle Kutlayın

Bu, girişimcilerden oluşan bir aile olarak bir araya gelerek geçtiğimiz yılın başarılarına bakmak ve geleceğe yönelik beyin fırtınası yapmak için mükemmel bir fırsat. Uzmanlığınızı referanslarınızla paylaşmanın, sahadan hikayeler dinlemenin ve en iyi uygulamaları paylaşmanın tam zamanı. Birbirinizin başarılarını kutlamaya zaman ayırın ve zor zamanlarda da birbirinize destek olun.

En Sevdiğiniz Girişimcileri Sergileyerek Farkındalık Yaratın

Güçlü girişimciler sayesinde eski zamanlardan bu yana bir topluluk olarak elde ettiğimiz ekonomik faydaları inkar etmek mümkün değil. Rol modellerinizi, en sevdiğiniz girişimcileri ve hatta girişimciliğe dair hayatınızı değiştiren sözleri sergileyin. QNET Fırsatı ve de ekonomik gerilemelerden etkilenmeyen doğrudan satış hakkında farkındalık yaratın.

İlham Almak İçin En Sevdiklerinizi İzleyin

Özellikle de Şefin Insta Live videolarının tamamı olmak üzere en sevdiğiniz girişimcilik videolarını izleyin. Önceki V-Convention videolarını ve en sevdiğiniz QNET liderlerinin yorumlarını izleyin. En sevdiğiniz başarı hikayelerinden ilham alın ve TED konuşmalarını izleyin. Şimdi işinizle ilgili her şeyi kutlama zamanı.

Bu Global Girişimcilik Ayında her şeye rağmen başarıya ulaşanlar, ne gerekiyorsa yapanlar ve tüm bunları yaparken başkaları için de fırsatlar yaratmaya devam edenlere ne kadar minnettar olduğumuzu gösterelim. BT’lerimiz, bu sizin için!