Bu hafta QNET Türkiye ofisi için yoğun bir haftaydı. QNET Türkiye Genel Müdürü Cem Geyik ve QNET Direktörü Malou Calouza basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelerek doğrudan satış sektörü ve QNET ile ilgili bilgi verdi.

Fortune, Ekonomist, Capital, Yeni Şafak gibi mecraların yer aldığı buluşmada Cem Geyik, global bir şirket olan QNET’in Türkiye’ye olan güveninden ve ülkemizde üretilen ürünlerin 30 ülkeye ihraç edileceğinden bahsetti.

Her yıl gerçekleştirilerek geleneksel hale gelen basın buluşmasında yeni ürün gruplarının üretileceği müjdesi de verildi.

“Yaşanacak bir hayat” konseptiyle insanların yaşamına dokunan QNET’in, tüketicilere sunduğu ürünlerinde çevreye ve yaşadığımız dünyaya saygısını ön planda tuttuğu da konuşulan konulardan biriydi.

Makyaj koleksiyonuna ismini veren ‘Couleurs by QNET’ ürünleri ile diğer tüm cilt ve kişisel bakım ürünlerini hayvanlar üzerinde test edilmemesi, doğaya ve çevreye saygılı içerikler ve ürünler geliştirmesi ile şirketin tüketiciler tarafından takdir edildiği bilgisini veren Cem Geyik, yeni ürünlerle sürpriz yapabileceklerini de sözlerine ekledi.

Doğrudan satış sektörünün, Dünya Doğrudan Satış Federasyonu’nun 1 Haziran 2016 tarihinde açıkladığı verilere göre 182.5 milyar dolarlık bir büyüklükte olduğu da sohbetin konuları arasındaydı.

Keyifli basın buluşmasının basın yansımalarını mı kaçırdınız? Üzülmeyin, aşağıda haberlerimizden bazılarını bulabilirsiniz.

Diğer Yazılarımız İçin: QNET Türkiye Beauty Eurasia Fuarı’nda Yoğun İlgi Gördü