QNET Türkiye’nin Vodafone Arena’daki locası güzellik etkinliğine ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşadı. Locada yapılan güzellik etkinliğinde Güzellik ve Makyaj Uzmanı Tamay Esintimur, VIP konuklara makyaj ve cilt bakımının inceliklerinden bahsetti.

QNET Türkiye ürün eğitmeninin de bulunduğu etkinlikte konuklar Physio Radiance, DEFY ve Couleurs by QNET ürünlerini deneme olanağı buldu.

Yalnızca QNET tarafından temin edilebilen Physio Radiance ile cilt bakımı yaptıran konuklar, ciltlerini daha sıkı ve taze hissettiklerini, adeta gözeneklerinin nefes aldığını belirttiler.

Birbirinden güzel konuklar, QNET’in ürünleriyle güzelliklerine güzellik katarken renkli anlar yaşandı. Couleurs by QNET makyaj malzemeleri ile birbirinden farklı renk seçeneklerinden hangisini seçeceklerini şaşıran konuklara Güzellik ve Makyaj Uzmanı Tamay Esintimur yardımcı olarak cilt ve saç rengine göre uygun renkleri uyguladı. Couleurs by QNET markasında her zevke göre geniş ürün seçeneklerinin bulunduğunu belirten konuklar makyaj tüyoları da öğrendiler.

Erkek konuklar ise DEFY erkek cilt bakım ürünlerini denediler. Ciltlerini daha yumuşak ve canlı hissetiklerini belirten konuklar, “bir kullanımda bu etkiyi gördüysek, aralıksız olarak kullansak nasıl olur kim bilir” diyerek beğenilerini belirttiler.

QNET LOCA

Güzellik etkinliklerine VIP konuklarıyla devam edecek olan QNET Türkiye’yi takip etmeye devam edin! 🙂

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: QNET Türkiye Locası Misafirlerini Ağırladı