Spor, sadece bir eğlence kaynağından daha fazlasıdır – size ekip çalışmasını ve disiplini de öğretir, her ikisi de başarı için QNET’i ön plana çıkarır.

QNET; futbol, otomotiv sporları/yarışları ve ragbi sponsorlukları da dahil olmak üzere son zamanlarda yapılan spor sponsorluklarında uzun bir geçmişe sahiptir. Şimdi Spor Sponsorlukları programımıza yeni bir spora hoş geldiniz – hokey!

QNET, kısa süre önce Malezya Hokey Federasyonu’nun (MHF) Resmi Doğrudan Satış Ortağı olmak üzere anlaşma imzaladı. Bu sponsorluğun bir parçası olarak QNET, A-boardları aracılığıyla tüm Malezya Hokey Ligi maçlarında markalanacak ve tüm canlı yayın maçlarında QNET’in maçın En Çok Umut Veren Oyuncusunun ödül sunumu olacak. QNET ayrıca tüm Tun Abdul Razak Şampiyonası maçlarında sponsor marka olacaktır

QI İcra Kurulu Başkanı, Dato ’Vijay Eswaran (solda) MHF Başkanı, Pahang Veliaht Prensi Tengku Abdullah Sultan Ahmad Shah (sağda) ile sohbet ederken.

MHF, Gençlik programı 1MAS Hokey Projesi’ni başlattı ve MHF Başkanı, Pahang Veliaht Prensi, Tengku Abdullah ve Malezya Başbakanı, Saygıdeğer Datuk Seri Najib Razak’ın katılımıyla başladı.

MHF’nin resmi doğrudan satış ortakları olarak, QNET bu lansmana katılmaya davet edildi. QI İcra Kurulu Başkanı Dato’ Vijay Eswaran’a VIP statüsü verildi. Malezya televizyonunda canlı olarak yayınlanan bu etkinlik sırasında, 1975 Dünya Kupası Hokey takımı ve şu anki milli takım, Guangzhou’daki son Asya Oyunları’ndaki gezilerinden yeni çıktı. Poon Fook Loke ve M. Mahendran gibi Malezya Hokey efsaneleri etkinlikte yer aldı.

QNET’in En Çok Umut Vadeden Oyuncu Ödülü

Malezya Hokey Ligi, 18 Aralık’ta hafta sonu Kuala Lumpur’daki Tun Razak Stadyumu’nda başladı. Malezya televizyonunda iki maç canlı yayınlandı. İlk canlı yayın maçında, birçok Pakistanlı ve Hintli milli oyuncuyla donanmış olan Yayasan Negri Sembilan (YNS), Maybank’ı 4-1 rahatça yendi. Maçın sonunda, QNET Malezya Direktörü Bay Stevenson Charles, Maybank’tan oyuncuya QNET’in En Çok Umut Vadeden Oyuncu ödülünü verdi.

İkinci canlı yayın maçında UniKL, maçın son dakikalarında üçüncü golü penaltı kornerinden atarak UiTM’i 3-2 az bir farkla yendi. Bundan önce 2-1 önde oldukları için UiTM oyuncularında için bir kalp kırıklığı oldu. QNET’in En Çok Umut Vadeden Oyuncu ödülü, UiTM’den Mohd Hanif Ibrahim’e verildi. QNET Malezya Direktörü ve Bölge Direktör Yardımcısı Krish Kumar ödülü verdi.