QNET Türkiye, Vodafone Arena’daki locasında özel konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Bu ağırlamalar esnasında renkli, enerji dolu anlara tanık olunuyor.

4 Mart tarihinde gerçekleşen Beşiktaş – Çaykur Rizespor maçında ünlü bloggerlar Cansu Yeğin, Cansın Ekşi ve Ezgi Çetin QNET Türkiye locasında konuk edildi. Kadınlar Günü’nün yaklaşması nedeniyle de kadınlara özel bir etkinlik gerçekleşti. QNET’in kendi özel markası olan Couleurs by QNET ve Physio Radiance ürünlerini tanıma ve deneyimleme şansına sahip olan bloggerlar sosyal medya adreslerinden canlı yayın da yaparak locadaki enerjiyi takipçileriyle paylaştı.

12 Mart tarihinde gerçekleşen Beşiktaş – Kayserispor maçında ise QNET Türkiye, sponsor olduğu voleybol takımını ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı çocukları locasında ağırladı. QNET logolu formalarıyla gelen çocuklar maç boyunca heyecanlı anlar yaşadılar. Spor ve gençliğin bir araya geldiği QNET Türkiye locası ilerleyen zamanlarda yine böyle etkinliklere ev sahipliği yapacak.

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: Locada Güzellik Etkinliği