QNET @ 25

MİRAS • ETKİ • GELECEK

25. yıldönümümüzü kutlarken geçmişin yansımasını görüyor ve geleceğe bakıyoruz. QNET sıkı çalışma, adanma ve dirayetlilikten oluşan zengin bir mirasa sahip. Yıllar boyunca müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve toplum hayatında kayda değer bir etki yarattık.

microsoftteams-image-2

MİRAS

1998 yılında, iki genç adamın liderliğindeki bir grup genç girişimci, hayallerini aniden sona erdirebilecek beklenmedik bir zorlukla karşı karşıya kaldı. Sözlerini tutma arzusuyla hareket ederek, uzaklaşmamaya karar verdiler ve yeni bir yol bulmayı seçtiler. Bu karar hayatlarının akışını ve sonraki 25 yılda yaklaşık 100 ülkede binlerce insanın hayatını değiştirdi.

25. yılımıza girerken, bu Mirası hatırlıyor ve onurlandırıyoruz: Kurucularımız Dato Sri Vijay Eswaran ve Joseph “Japadas” Bismark adlı iki genç adamın mirası. Gerçeğe, cesarete, dayanıklılığa ve her şeyden önce daha iyi bir gelecek umuduna bağlılıkla tanımlanan bir miras.

ETKİ

QNET, son 25 yılda, RYTHM’nin temel felsefesi olan İnsanlığa Yardım Etmek İçin Kendinizi Yükseltin ve Kurucularımızın dünyada iyilik için bir güç olma taahhüdünün rehberliğinde milyarlarca kalbe dokunma misyonunu üstlendi. İnsanların ve parçası olduğumuz toplulukların yaşamlarında yarattığımız Etkiden gurur duyuyoruz.

İnsanların daha sağlıklı, daha bütüncül hayatlar yaşamasına olanak tanıyan yüksek kaliteli ürünler sağlama taahhüdümüzün sağladığı, dünyada kalıcı bir değişime yol açan bir etki; insanları kendileri ve aileleri için daha iyi bir yaşam kurmaları için güçlendirerek gelişmekte olan ekonomilerde mikro girişimciliği desteklemek; ve insanlara yatırım yaparak ve onları koşullarının üzerine çıkmak için ihtiyaç duydukları araçlarla donatarak yetersiz hizmet alan topluluklara yardım etmek.

group-23

GELECEK

closingstage-592x422

Bu önemli dönüm noktasına geldiğimizde, başarımızda rol oynayan herkesin katkılarını ve özverilerini takdir etmeden önümüze bakamayız. RYTHM mesajını dünyanın dört bir yanına taşıyan distribütörlerimiz ve ağ liderlerimizden, birçoğu bu yolculuğun önemli bir bölümünde bizimle birlikte olan çalışanlarımıza kadar. Onların hikayeleri mirasımızı şekillendirdi ve geleceğimizi tanımlayan yeniliklere ilham vermeye devam edecek.

Sürdürülebilir, eşitlikçi ve müreffeh bir dünya yaratmayı içeren bir Gelecek. Defnelerimize güvenemeyiz. Ürünlerimiz ve işimiz aracılığıyla insanları ve toplulukları güçlendirerek, olumlu değişimin itici gücü olma çabalarımızı hızlandırmaya devam etmeliyiz.

Bu yıl dönüm noktası olan yıldönümümüzü kutlarken, Kurucularımızın mirasını onurlandırdığımız, yarattığımız etkiyi kutladığımız ve geleceğe ivme kazandırmaya hazırlandığımız bir yıl boyunca sürecek olan kutlamada bize katılın.

Skip to content