QNET için İsviçre’de özel olarak üretilen Bernhard H. Mayer kadın ve erkek saatleri ile sevgililer gününde şık ve zarif bir hediye alternatifi sunuyor…

Sınırlı sayıda el işçiliğiyle üretilen Bernhard H. Mayer saatleri 14 Şubat’ta kalbi aşk için çarpanlara zamanı değerli kılıyor.

14 Şubat Sevgililer Günü ‘nde Bernhard H. Mayer ® Iris Chronograph Watch- Deep Blue modeli ile zamanın ve tarzın özüne değer verenlere mükemmeli hediye edin. Koyu mavi deri kordonu ve eşsiz görünümlü çelik kasası ile sevgilinizin eşsiz hissetmesini sağlayın. Güçlü görünmeyi seven aşıklar için tasarlanan Iris Chronograph Watch – Deep Blue ile her anında yanında olmak istiyorum mesajı verin.

Hayatı hızlı yaşayan, zamanın ritmiyle tempo tutan kadınlar, rose gold deri kordonu ve altın rengi kasası ile Bernhard H. Mayer ® Iris Chronograph Watch – Rose Gold modelini çok sevecek. Zamanı hızlı yaşayan, güçlü ve zarif kadınlar için özel olarak üretilen Irıs Chronograph Watch – Rose Gold, sevgililer gününde sevginize mükemmel bir hediye seçeneği olacak.

Bernard H. Mayer Saatlerine www.qnetturkiye.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.