İsviçre saati güvenilirliği ve harika dizaynıyla Bernhard H. Mayer® Spirit özgürlüğün sembolü olarak karşınızda. Safir Kristal camı ve hediye yedek kayışıyla kıyafetlerinizi tamamlayacak kaliteli bir aksesuar. Renklerinizi sergileyeceğiniz bu modelin gümüş ve altın renkli kasaları da zengin bir seçenek sunarak her zevke hitap ediyor.

“Çağa Uygun Hız” da denilen Bernhard H Mayer’in Drift modeli saatimiz enerjik ve sportif yapınızı çevrenizdekilere yansıtıyor. İsviçre Quartz Ronda aksamı ve saniye sayar özelliği ile yanınızdan ayırmayacağınız bu saatimiz de kombomuzun içinde yer alıyor.

En yeni saatimiz Spirit ile en çok beğenilen saatlerimizden biri olan Drift bir aradayken stil sahibi olacağınız kombonuz çok yakınınızda.

Bir alternatif daha var, “tek bir saat şimdilik yeter” diyerek yaşam kalitenizi artırmaya yardımcı olacak bir şey de düşünüyorsanız, Homepure su arıtma cihazı tam size göre! En yeni saatimiz Spirit ile Homepure 7 aşamalı filtreli su arıtıcısı olan kombomuz da sizlere özel olarak bir kombo içerisinde sunuluyor!

Kombomuza buradan ulaşabilirsiniz!

Diğer Yazılarımız İçin: Bernhard H Mayer’den Stil Sahibi Erkeklere Özel İki Yeni Saat