Salı, Haziran 6, 2023

KÖTÜLÜKLERDEN ARINMIŞ SU İLE BEDENİNİZİ SAĞLIĞA YÖNELTİN

HomePure su arıtma cihazı dünyada var olan su arıtma sistemlerinden daha üst bir teknolojiyi evinize getiriyor. Uluslararası kalite kontrol şirketi NFS onaylı HomePure, farkını aldığı sertifikalarla da ortaya koyuyor.

NFS, kamu sağlık ve güvenlik standartlarını belirleyip ürünü test ederek kalitesini üçüncü taraf olarak belgeleyen bir sivil toplum kuruluşudur. NFS kalite standartları kuruluşu bugüne kadar 155 ülkede sağlık bilimleri, çevre bilimleri ve teknik uzmanlık alanlarında hizmet vermektedir. Evde kullandığımız diyet ürünleri, kozmetik, su arıtma vb. ev aletlerini güvenli ve etkili kılmak için NFS tarafından istihdam edilen mikrobiyologlar, mühendisler, kimyagerler, toksikologlar ve diğer çevre uzmanları bakanlıklara bağlı laboratuarlarda her gün çalışmaktadırlar. Ayrıca ürün standartlarının uyumlu bir şekilde devamlılığını doğrulamak için tesis denetimleri ve ürün testleri yapar.

 

HomePure, mekanik yedi filtreli Ultra Filtreleme (UF) sisteminin header_homepure_enkullanıldığı kaliteli bir su arıtma cihazı olup, bunun anlamı olarak yedi filtre aşamasının tek bir filtre kartuşunda birleştirilmiş olmasıdır. İyi seçilmiş filtre ortamı ve özellikleri, suyun arıtılması ve filtrelenmesini sağlayan temiz ve güvenli filtre performansı sağlar. Ön tortu filtresi sayesinde ise tüm çamur, pas vb. kirleri içme suyunuzdan uzak tutmaktadır. Etkin karbon blok filtresi sayesinde diğer arıtma sistemlerinde temizlenmesi imkânsız gözüken kirlerin emilimini sağlamaktadır. Ayrıca Pi suyu seramiği, zararlı iyonların hareketini engelleyip, oksitlenme azalım reaksiyonunu kontrol altına alarak, aktif oksijenin olumsuz etkilerini nötralize etmektedir. Etkin karbon blok filtresi sayesinde içme suyunuzun tadını en doğal seviyede tutmaktadır. Turmalin seramik topları sayesinde ise korkulan hastalıkları teker teker egale eder. Böylece evinizde sağlıklı bir yaşamın temellerini size kurmaktadır.????????????????????????????????????

HomerPure su arıtma cihazını satın alarak sadece 7 aşamalı su filtreleme sistemi ile NFS tarafından onaylı bir ürün almayacak aynı zamanda QNET ile sizin ve sevdiklerinizin sağlığını koruyacaksınız.

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz