Kullanim şartlari

Bu web sitesi üzerinden sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler Kullanım Şartlarını (“Şartlar”) esas almaktadır. Lütfen Şartları dikkatle okuyun. Bu web sitesini kullanmanız Şartlarımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

 

Kullanım Yetkisi

Bu siteye erişim ve kişisel amaçlı kullanımı için size sınırlı yetki hakkı veriyoruz. Açıkça yazılı iznimizin verildiği durumlar dışında, web sitemizi ya da bir kısmını indiremez ya da üzerinde değişiklik yapamazsınız. Web sitemizi ya da bir bölümünü çoğaltmanız, kopyalamanız ya da üzerinde değişiklik yapmanıza izin verilmez.

 

İndirme

Bu web sitesinde, indirmenize açıkça izin verilen malzemeler sunabiliriz. Söz konusu malzemeleri indirerek, bunları yalnızca ticari olmayan kişisel amaçlarla kullanacağınızı kabul etmiş olursunuz. Orijinal malzemeler ya da kopyalarında bulunan tüm telif hakkı ve diğer tescil bildirimlerini saklamalısınız. Bu malzemeleri Şirketin ağ işini tanıtma amacı dışında veya QNET İlkeler ve Prosedürleri uyarınca önceden Şirketten edinilen bir onay olmadıkça başka herhangi bir web sitesi üzerinde herhangi bir ticari amaç için kullanmanıza izin verilmez.

 

Elektronik İletişim

Web sitemiz üzerinden bir işlem yaptığınızda ya da bize e-posta gönderdiğinizde, bizlerden elektronik bildirim almayı kabul etmiş olursunuz ve size elektronik ortamda göndereceğimiz tüm anlaşmalar, bildirimler ya da diğer iletişimler, bunların yazılı olmasını gerektiren yasal gereklilikleri karşılar.

 

Telif Hakkı

Metinler, grafikler, resimler, logolar ve bu web sitesinin içeriğinin derlenmesi de dahil olmak üzere bu web sitesinin içeriği fikri mülkiyetimizdir.

 

Kişisel Bilgiler

Bu web sitesi üzerinden tarafımıza vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgiler Gizlilik Politikamız kapsamındadır.

 

Üçüncü Taraf Web Sitelerine Bağlantılar

Web sitemizde üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar verilmiş olabilir. Ancak, üçüncü taraf web sitelerinin içeriğinden sorumlu değiliz. Lütfen Feragatnameye bakın.

Skip to content