qLearn nedir?

qLearn, gelecek vadeden girişimciler düşünülerek tasarlanmış ve derlenmiş bir bilgi ve beceri merkezidir. qLearn kapsamındaki programlar, bir doğrudan satış işi kurmak ve hızlı tempolu bir ortamda lider olmak için ihtiyacınız olan şeylerle donatılmanıza yardımcı olacaktır.

main-hero-banner-1-1-64ac100e5199e-webp

Günümüz iş dünyasında başarılı olmak için sadece tutku yeterli değildir. Gelişmek için kişi bunu bilgiyle dengelemelidir. qLearn bunu anlar ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur. Risk alın, yüksek beklentiler belirleyin ve enerjinizi doğru yöne yönlendirin.

qLearn kursları, bilgi arayışınızda gelişmek için en uygun öğrenme deneyimini almanızı sağlayan, son teknoloji öğrenme yönetim sistemi aracılığıyla özel olarak çevrimiçi sunulur.

Tüm qLearn kursları Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve Birleşik Krallık’taki sertifikalı kurumlardan gelir.

group-50-64abdc5dc04b8-webp

Yetenek

Role özgü bilgi ve beceriler, görevin tamamlanması için gereklidir. Ancak profesyonel olarak başarılı olmak için iletişim, ekip çalışması ve zaman yönetimi gibi ek becerilere ihtiyacınız var. Herhangi bir rolde veya sektörde gelişmek için aktarılabilir ve kişiler arası becerileri öğrenin.

group-49-64abdc5d55731-webp

Yüksek öğretim

Öğrenmenin derinliklerine dalın ve bilgi odaklı bir dünyada başarılı olun. Tutkunuzu takip edin, güven oluşturun, ufkunuzu genişletin ve bilginin değerini en büyük varlığınız olarak kabul edin. Olağanüstü bir eğitim yolculuğu için ilgi alanlarınıza göre hazırlanmış çeşitli kurslarımızı keşfedin.

group-48-64abdc5a89217-webp

Çocuk Eğitimi

K-12 eğitimi, kolej ve çeşitli fırsatların kapılarını açar. Çocuklarınızın okuma ve yazma temellerinde ustalaşmasına, genel bilgi edinmesine, ilham verici beceriler öğrenmesine ve tatmin edici bir kariyer peşinde koşmasına izin verin.

group-47-64abdc5a6fa97-webp

Diller

qLearn, İngilizce dil kursları sunmaktan ve Almanca, Fransızca ve daha birçok dil dahil diğer dilleri hazırlamaktan memnuniyet duyar. İlgilendiğiniz herhangi bir dil kursunda telaffuz, konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirin ve bileyin. Hem bireysel hem de profesyonel ortamlarda öğrenilen dili kullanarak kendinize olan güveninizi artırın.

ww-svg

“Eğitim, başkalarının yaşamlarını iyileştirmek içindir.”

– Marian Wright Edelman

wv-svg
group-9658-3-svg
KAREN MAWUSI, GANA
İşletme Yönetimi ve Kendinizi Yönetme ve Zamanlama kurslarını tamamlamak, eminim ki birçok yönden size yardımcı olacak. Bu ek yetkinliklerle birlikte, iş alanımda diğerlerinden birkaç adım önde oluyorum.
Kursları İncele
TAMER ABDALLAH, MISIR
E-ticaret mezunu olarak, aldığım bilgiler, girişimcilik hakkında baştan aşağıya öğrenmeme yardımcı oldu.
Kursları İncele
SEW YIN HI, HONG KONG
En sevdiğim ürünler SMC Enstitüsü kurslarıdır! Hayatta istediğimi yapma fırsatını yakalarken kurslara her yerden ve her zaman erişebiliyorum.
Kursları İncele
DR. PATRICK AGBESINYALE, GANA
Maliyeti ve içeriği dengelemek istiyorsanız, İşletme Yönetimi Diploması (DBA) tam size göre! Herkes için kolay ve zaman açısından esnek.
Kursları İncele
SHRIDHATTHA, HİNDİSTAN
Bu çevrimiçi kursların hem çalışanlar hem de öğrenciler için profesyonel olarak için etkili olduğuna inanıyorum.
Kursları İncele
Previous slide
Next slide

Bizi Facebook’ta Takip Edin