homepure-2-svg

HomePure, her ev için temiz iç mekan havası ve su çözümleri sunma konusunda taahhütlüdür. On yılı aşkın bir deneyime sahip olan HomePure, size ve sevdiklerinize hak ettiğiniz koruma ve huzuru sağlayarak, güvenli bir sığınak oluşturur.

group-10098-64b10037d48f1-webp
hp-01-svg
hp-02-svg
hp-02-svg
homepure-nova-svg

Hayat boyu temiz ve saf suyun tadını çıkarın.

Evdeki suyun güvenliğini HomePure Nova’yu seçerek sağlayın. Bu gelişmiş 9 aşamalı filtrasyon sistemi, bakteri, virüsler, kimyasallar ve toksinlerin %99,99’unu uzaklaştırır. Suyu temel minerallerle zenginleştirerek Pi-Suyu oluşturur, bu da daha sağlıklı bir vücut için üstün hidrasyon ve antioksidanlar sağlar. Zararlı plastik şişelerde su almayı bırakın ve HomePure Nova ile temiz, güvenli ve lezzetli suya hoş geldiniz.

homepure-zayn-svg

Temiz havanın faydalarını deneyimleyin ve daha fazlasını keşfedin.

HomePure Zayn ile rahat bir şekilde nefes alın ve sağlığınızı koruyun. Yoğun nüfuslu şehirlerde, kapalı alan havası açık havadan daha zararlı olabilir. Bu güçlü 5 aşamalı arıtma sistemi, havada bulunan zararlı maddelerin yüzde 99.8’ini, alerjenleri, virüsleri, bakterileri, küf ve kötü kokuyu, zararlı kimyasalları ortadan kaldırır. 36 metrekareye kadar alanı kapsayan HomePure Zayn, huzurunuz için temiz ve güvenli bir hava sağlar.

homepure-zayn-2-64b1003b1357d-webp
hp-02-svg
hp-01-svg
homepure-viva-1-64b1003847ffa-webp
hp-01-svg
hp-02-svg
homepure-viva-svg

Suyunuzun tüm güzelliklerini keşfedin

HomePure Viva ile kolay ve sağlıklı yaşamın yeni bir seviyesini deneyimleyin. Bu şık su iyonizeri, musluk suyunu hidrojen zengini alkalin içme suyuna dönüştürür ve farklı görevler için özel faydalar sunar. Önceden programlanmış akıllı modlar sayesinde günlük rutininizi kolaylaştırır ve sadece bir dokunuşla sağlığınızı olumlu katkıda bulunur.

HomePure Websitesini Ziyaret Edin