Sözlük

Yeni terimler ve kavramlar sizi kafa karışıklığına mı sürüklüyor? Bu sözlük, QNET’in dilini anlamanıza yardımcı olacak ve doğrudan satış dünyasında güvenle yol almanızı sağlayacak nihai rehberinizdir.

a

Adım Komisyonu:  Adım komisyonu , 1500 BV’den yapacağınız iki girişin denge olarak yerleştirilmesiyle kazanacağınız bonustur.

Aktif Olmak: Bir Kalifiye Bağımsız Temsilci (Qualified IR), kişisel satın almalar, Direkt Referanslar, Perakende Satışlar veya bu üç seçeneğin bir kombinasyonu yoluyla Takip Merkezi’nin her iki tarafında da en az 500 geçerli BV (İşlem Hacmi) elde eden ve tahsis eden bir Bağımsız Temsilcidir.

Asidik: Asit özelliklerine sahip olan veya asit içeren; pH değeri 7’nin altında olan.
Alkali:  Alkali özelliklerine sahip olan veya alkali içeren; pH değeri 7’den büyük olan.

ART Teknolojisi: Patentli Amezcua Rezonans Teknolojisi (ART™) etkinleştirilmiş bir yonga, vücutta dengeyi geri kazandırır. Rezonans yasalarıyla çalışarak insan bio alanını doğanın ritimleriyle yeniden bağlantı kurar ve ‘chi’ adı verilen temel yaşam enerjisini destekler.

Alt sıralar: Belirli bir BT altında yönlendirilen ve konumlandırılan QNET BT’leri, her BT’nin kendi ürün satış ekibini oluşturup genişletebileceği bir yapı oluşturur.
b
Bernhard H. Mayer : A product line in Watches and Jewellery categories which deliver Swiss-made timepieces of unparalleled quality and enchanting jewellery items, each possessing a distinctive style and individuality.
Başarı Öyküleri: Resmi QNET blogu QBuzz’da yayınlanan ve BT’lerin başarı öykülerini paylaştığı makalelerdir.

Bio Disc 3: Amezcua Bio Disk 3, kuantum enerjisinin gücünü doğanın geometrisi ve dalga desenleriyle birleştirerek suyu yeniden yapılandırmak için hafif titreşimler oluşturur. Çeşitli bilimsel enstitüler tarafından onaylanan Bio Disc 3, enerjinizi uyumlu hale getirmek ve yaşam kalitenizi artırmak için kanıtlanmış ve güvenli bir yöntem olarak tanınmıştır.

Biyoalan: Biofield veya biyolojik alan, biyolojik homeodinamiğin oluşumu, sürdürülmesi ve düzenlenmesiyle ilgili karmaşık bir düzenleyici enerji alanıdır. Enerji tıbbında kullanılan faydalı bir kavramdır ve vücudun enerji akışlarını ve homeostazisini nasıl düzenlediğini anlamaya katkı sağlar. Amezcua Chi Pendant 4, özel teknolojisi aracılığıyla kullanıcının biyolojik alanını uyumlu hale getirmek ve dengelemek için tasarlanmıştır. Bu teknoloji belirli frekansları korur.
Bio Light 3: Amezcua Bio Light 3, biyofoton ışık terapisinde bir çığır açmaktadır. Artık nerede olursanız olun, güvenli bir ortamda ışık terapisinin faydalarını elde edebilirsiniz. Bu gelişmiş ürün, Bio Disc 3 ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmış olup, vücut fonksiyonlarını düzenlemeye yardımcı olarak rahatlık ve iyi hissetme duygusunu geri kazandırır.
Biyofotonlar: Bir elektronun enerji durumundan başka bir enerji durumuna geçtiğinde biyolojik bir sistem tarafından salınan düşük enerjili fotonlar biyofotonları oluşturur. Biyolojik kaynaklardan yayıldığında, biyofotonlar ışık enerjisinin veya elektromanyetik radyasyonun kuantum birimidir. Amezcua Bio Light 3, tasarımında biyofoton kavramını kullanarak biyofoton ışık terapisinde bir çığır açan bir üründür.
Biosilver: Cildinize bakım yapmanıza ve evinizi güvenli ve mikropsuz tutmanıza yardımcı olmak için güçlü antimikrobiyal özelliklerle günlük koruma sağlayan Kişisel Bakım kategorisindeki bir ürün serisidir.
Blue Diamond Star: QNET Seviyeleri sıralamasında yedinci seviye. Bu, QNET’teki en yüksek derecedir.
Bronze Rank: QNET Seviyeleri sıralamasında birinci seviye.

c

Cimier: İsviçre saatçilik geleneklerinin ve estetiğinin özünü temsil eden, Saatler kategorisindeki bir ürün grubudur. 1924’teki kuruluşundan bu yana marka, saatçilik teknolojisi ve stilindeki gelişmelerden etkilenmiştir.
Chi Pendant 4: Chi Pendant 4’ün Yaşam Çiçeği deseninin kutsal geometrisine dayanan çarpıcı üniseks tasarımında, Amezcua’nın güçlü tescilli teknolojisi yatmaktadır. Bu teknoloji, kullanıcının biyolojik alanını (enerji alanını) uyumlu hale getirerek ve dengeleyerek belirli frekansları korur, tüm vücut sağlığını ve günümüzün yoğun yaşam tarzları için optimum performansı destekler.

ç

d
Davranış Kuralları: QNET, Dürüstlüğe öncelik verir, Davranış Kuralları aracılığıyla etik standartları uygular ve ortaklarını bu standartları yakalamayı veya aşmayı teşvik eder.
Doğrudan BV (DBV): Bu puanlar, QNET ürünlerini kişisel olarak sponsor oldukları veya QNET’e yönlendirdikleri BT’lere ve Perakende Müşterilere sattıklarında aktif BT’ler tarafından kazanılır.
Doğrudan Satış:  Doğrudan satış, mal ve hizmetlerin doğrudan tüketicilere pazarlanması ve perakende satış yöntemidir..
Direkt Referanslar: Başka bir mevcut BT (Yönlendiren) tarafından kişisel olarak BT olması için yönlendirilen bir kişi.
Düşük Hacim Ekibi: Bu terim, daha az sayıda birikmiş satış noktasına veya BV’ye sahip satış ekibiniz için kullanılır.

e

EDG3: Patentli amino asit karışımına sahip çığır açan bir tamamlayıcıdır, vücudunuzun glutatyon seviyesini yükseltir, rakip kaynaklardan %68 daha etkilidir ve toplam organ koruması için diğer antioksidanları hepsini geride bırakır.
EDG3 Plus: Bağışıklığınızı, sindirim işlevinizi, eklem ve kalp sağlığınızı desteklemek için patentli ve bilimsel olarak kanıtlanmış bileşenlerle yapılmış çok işlevli sağlık güçlendiricisi.
Eğitim: QNET çevrimiçi öğrenme kurslarının bir kategorisidir.
eKYC: Üyelik aktivasyonunun Global Plan versiyonu.
Etik Kuralları: İş yapmanın doğru yolunu ana hatlarıyla belirtir ve QNET İlkeler ve Prosedürlerinin bir parçasıdır. Tüm BT’lerin uyması gereken önemli kurallar dizisidir.
Ev ve Yaşam: Kendiniz ve aileniz için temiz, güvenli ve sağlıklı bir ortam yaratmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmış bir QNET ürünleri kategorisidir.

f

FinGreen: FinGreen aracılığıyla, eğitim ve öğretim yoluyla özellikle gençlerin ve kadınların karşılaştığı finansal bilgi birikiminin zorluklarını ele almayı amaçlıyoruz.

g

Grup RSP’si: Bunlar, bir BT’nin sponsorluk hattındaki alt ekipleri tarafından yapılan Tekrarlanan Satışlardan ve Kişisel Satın Almalardan kazandığı RSP’dir.
Grup Performansı: Bu terminolojiyi normalde Platin ve Elmas Yıldızlar için Kademe İlerleme ve Sürdürme gereksinim listesinde görürsünüz. Grup Performansı, belirli bir çeyrekte ekibinizdeki komisyon sıralamalarını ilerleten veya koruyan BT’lerin sayısıdır.
Görsel Soyağacı BT’lerin organizasyon yapısı. BT’lerin ve ilgili alt hatların görsel bir temsilini sağlar.

h

Havadan Bulaşma: Havadan bulaşma terimi, havada süzülen herhangi bir parçacığı veya maddeyi tanımlamak için kullanılır. Havada süzülen partiküller, bir bölgedeki havayı temizlemek için hava filtrelerinin kullanılmasının nedenidir.
Hava temizleyici: Belirli bir odadaki havadaki istenmeyen partikülleri içeren bir