Saat & Takı

Giriş yapın ve lüksün işlevsellikle mükemmel bir şekilde bir araya geldiği bir dünyaya adım atın. Kaliteyi ön planda tutan, modaya öncülük eden markalar aracılığıyla kendi kimliğinizi oluşturun ve gerçek kişiliğinizi ifade edin. Bernhard H. Mayer®’ın zarafetinden, CIMIER© saatlerinin hassas zaman tutma özelliğine kadar, QNET’in yüksek kaliteli Saat ve Takı koleksiyonu herkes için bir şeyler sunuyor.

SAATLER

bhmdm-svg
Bernhard H. Mayer® 1871’den beri üstün işçilik ve kalitenin simgesi olmuş, mükemmelliğe dayalı bir geleneğe kök salmış ve inovatif parçalar tasarlamıştır.
 
Bernhard H. Mayer® markası, bir buçuk yüzyıldan fazla bir süredir ürün yelpazesini ve tasarımlarını sürekli olarak geliştirerek, kaliteye olan bağlılığını hiçbir zaman yitirmeden ustalık atölyesi olarak varlığını sürdürmüştür.
cimier-logo-svg

Manchester City Sponsorluğu

1924 yılından beri CIMIER©, saat tutkunları arasında estetik verimlilik konusunda kabul görmüş bir üne sahiptir. CIMIER© saatler, İsviçre saatçilik geleneğinin temel değerlerini yansıtarak sofistike, şık, hassas ve işlev ile formun dengesine önem verir.
 
Manchester City’nin Resmi Doğrudan Satış Ortağı olan QNET ile iş birliği yaparak, CIMIER© QNETCity saatinin en aktif yaşam tarzlarına dayanacak şekilde tasarlanması, Manchester City FC için doğal bir tercih olmuş ve kazanmak için kurulan bir ortaklıktır.

Bernhard H. Mayer® websitesi ile ilgili daha fazlasını keşfet

TAKI

bhm-svg

Bernhard H. Mayer® takı koleksiyonu, değerli nesneleri zamansız lüks semboller haline getiriyor. Mesleklerinde en iyi zanaatkâr ve tasarımcılarla işbirliği yaparak, büyüleyici takı ürünleri sunuyoruz; her biri kendine özgü bir tarza ve kişiliğe sahip, kişisel zevkinize uygun.

Üretim Malzemelerimiz 

Bernhard H. Mayer® websitesi ile ilgili daha fazlasını keşfet