Perşembe, Mart 23, 2023

TATİL YAPMAK ÇOK KOLAY

Havanın ısınmaya başladığı, yazın gelişinin iyiden iyiye hissedildiği bu günlerde tatil planlamaları hız kazanmışken, konaklama ürünlerine duyulan ihtiyaçlar da ortaya çıktı. Aile eğlencelerinden güneş – deniz keyfine, romantik bir inzivaya kadar hayallerimizi saran planlara yönelik taleplere cevap vermeye çalışan QNET Türkiye birçok tatil seçeneği sunmaktadır.

Yaz sıcaklarının kendini iyiden iyiye hissettirdiği bu günlerde hâlâ tatilde nereye gideceğine karar veremeyen kişilere yönelik geliştirilen QNET’in Yaz Güneşi konaklama ürünü ile tatil yapmak artık çok kolay! Modern hayatın yoğun iş temposundan, şehir yaşantısının yorucu havasından uzaklaşmak QNET Türkiye tarafından sunulan Yaz Güneşi tatil ürünü ile artık rüya olmaktan çıkıyor.

11695804_928453687213924_6219593336307031327_n

Avrupa ülkelerinde tatil yapmak, izin kullanmak bireysel bir hak iken, ülkemizde yeterli tatil yapmayan çalışanların “tükenmişlik sendromu” ile başları derttedir. Bu sendrom ise psikolojik olarak depresyon, kaygı bozuklukları gibi sorunlara zemin hazırlayabilir. Yılın sınırlı ve kısıtlı zamanı tatil yaparak geçirmek, yaşanılan şehirden uzaklaşma isteği, seyahat etmek gibi anlar insan zihnini tazelemektedir. Yılın belirli zamanlarında kişinin kendisine zaman ayırması ruhsal ve bedensel olarak yeni bir enerji kazandırır ve iş yerinde de verimi artırır. Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında kullanabileceğiniz Yaz Güneşi Konaklama ürünü ile kaliteli bir tatile sizler de sahip olabilirsiniz.

Size gününüzü nasıl geçireceğinizi düşündürmeden, sunacağı imkanlarla zamanın geçmesini istemeyeceğiniz Turquoise Homes, Bitez Residency, Royal Heights, Flamingo Country Club gibi Bodrum’un incileri olan bu tesislerde kalmak size yaşamayı hatırlatacaktır. Bir diğer tarafta ise Antalya’nın göz bebeği Doğan Otel, Marmaris’in harika doğasının bel kemiği olan Club Aida ve yine Fethiye’nin eşsiz güzellikleri ile Diana Residence Hotel’de unutamayacağınız günler QNET Türkiye ürünleri ile hizmetinize sunuluyor.

Bir veya iki yatak odalı daire ve 2 ila 4 kişilik konaklama seçenekleri ile yaşam kalitenizi yükseltecek QNET Türkiye, Yaz Güneşi ürünü ile denizin, kumsalın ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Ülkemizin en güzel noktalarında yer alan bu otellerde kalmak sizleri günlük yaşamın stresinden olabildiğince uzaklaştıracaktır.

 

 

 

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz