Perşembe, Mart 23, 2023

SAATİNİZ HER ZAMAN DOĞRUYU GÖSTERSİN

Hayata ayak uydurabilmemiz için zamana ayak uydurabilmeyi bilmeliyiz. Günlük yaşantımızdaki iş toplantılarından, arkadaş buluşmasına kadar bir çok ânı düzene sokan zaman kavramına herkes tarafından önem verilir. Kolumuzda taşıdığımız saatin önemini azımsamak hem estetik anlayışımızda hem de hayata karşı olan sorumluluklarımızda aksaklıklar meydana getirecektir.

BHM Hugo Model-re

Kol saati seçimi günlük görünüşünüzü büyük oranda etkileyen bir durumdur. Saatin kolunuza oturması, kolunuzda iken sizi rahatsız etmemesi çok önemlidir. Giyim tarzınıza uygun olması gereken saat seçimi kişinin zevkini ortaya koyan en büyük etkenlerden biridir. Takılan saatin renkleri, boyutu tarzınızı yansıtacaktır. Sosyal çevrenizde kişiliğinizin bir aynası olacak kadar iddialıdır. Dışarıdan gelen bakışlar sizi saatinizle tanımlamaya çalışacaktır. Yanlış saat seçimi ile giyiminize uyumlu olmayan bir kombinasyon görüntünüzde tezat bir durum yaratabilir. Tüm bunlarla birlikte karşılığında maddi bir bedel ödeyeceğiniz bir ürün alırken kalitesini de düşünmelisiniz. Su hassasiyeti, pil ömrü ve cam, saatiniz için önemli konulardır. QNET Türkiye, siz saatinizi seçerken bu önemli konularda gereken hassasiyeti ihtişam içerisinde sizlere sunduğu Bernhard H. Mayer’in Klasik Nauticus Brown , Bellezza Magnum Günlük, Spor BHM Hugo modelleri ile dayanıklılık, gösteriş, ağırlık, boyut bakımlarından hayatınıza artı değer katıyor.

Yüzyıllardır tasarım ve kalite standartlarında mükemmellik prensibini esas alan Bernhard H. Mayer,İsviçre yapımı olma özelliğini taşımaktadır. Değerli metallerin işlenmesi ve imalatında yüzyılı aşkın bilgi ve deneyimin sonucu ürünler olan özel parçaları sizlere sunarken, kıymetli metallerin ve değerli taşların ölümsüz değerini yüceltmektedir. Sezgileri güçlü müşteriler için kaliteli mücevher ve saat ürünleri yaratmaya yönelik vizyondan ilham alarak, sıra dışı becerilere sahip uzman tasarımcı ve sanatkârların tutkusuyla yaratılan ayrıcalıklı ürün çeşitleri ile hayatınızın ayrılmaz bir parçası haline geliyor.

QNET Türkiye, Bernhard H. Mayer ayrıcalıklarını hayatınızın vazgeçilemez parçası haline getiriyor. QNET Türkiye, zevkinizi yansıtan ve özenilen tasarımları ile ürettiği bu özel aksesuarları sizlerle zarafette buluşturmak için dakika sayıyor. Bernhard H. Mayer ürünleri yalnızca www.qnet.com.tr adresinden satın alınabiliyor.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz