Pazartesi, Mart 27, 2023

TEMİZ İÇME SUYU İLE YAŞAM

 

 

Temiz içme suyu yaşamın temek unsurlarından biridir.  Filtrelenmiş suyun öneminin bu kadar yüksek olması ise sağlık sorunlarındanki büyük oranlara bakıldığı zaman anlam kazanıyor. NFS’nin en son çalışmasındaki tüketici araştırmasına göre günlük yaşamda tüketilen suların içerisindeki %82 oranındaki kirlilik seviyesi, tüketicilerin sağlığı üzerinde oluşan olumsuzluklar doğuruyor. İçme suyundaki yüksek miktardaki pestitit ve herbisit büyük bir endişe uyandırmaktadır.

 

Bazı toplumlarda bulunan musluk suları diğerlerinden daha iyi olmasına karşın yinede ektra güvence için su arıtma istemlerine insanlar para ödemektedirler. Dünya üzerinde tüketilen suların sağlık güvencesi altında tüketilmesi için işlemlerin artması ve uygulanacak arıtma istemlerinin arttırılması gerekmektedir. Ancak evlerimizde kullandığımız musluk sularında bu işlemler yetersiz kalmaktadır. HomePure by Qnet ile filtrelenen suda bulunan sağlıklı mineralleri korurken vücudunuzun  nemlenmesine yardımcı olur ve susuzluğunuzu giderir. Filtre sistemi ile kirletici bileşenlerin tükettiğiniz suda bulunmasını engelleyen HomePure by QNET kaliteli filtre sistemi ile bakterilerin ve sudaki kirliliğin geçişine engel olamaktadır.

 

Gelişmekte olan ülkelerde saf olmayan ve kirli su tüketimi insan hayatını tehdit eden salgın hastalıklarının önde gelen nedenlerindendir. Filtresiz sularda yüksek oranda bulunan Kurşun maddesi çocuklarda fiziksel ve zihinsel gelişime engel olmakla birlikte böbrek hastalıkları problemleri ve erişkinlerde yüksek kan basıncı gibi olumsuz sağlık etkileri yaratmaktadır. Filtrelenen su sadece sağlık problemlerini engellemez, su içerken alacağınız gerçek su tadını tatmanızı sağlar. HomePure by QNET ile filtrelenmiş ve damıtılmış su, kalsiyum, potasyum ve magnezyum gibi mineralleri bünyesinde barındırır. Ultrafiltrasyon (UF) ve Ultraviyole (UV) sistemi sayesinde sudaki sağlıklı mineralleri muhafaza NSF-Process-C-1024x745etmektedir.

 

Kent borularından temin edilen sular ve su dağıtım sistemindeki yüksek orandaki kir ve bakteriler sağlık sorunlarının oluşmasında önemli noktalardandır. Yüksek seviyelerde sağlık risklerine neden olabilecek trihalometan ve holoacetic asitler ONET by HomePure’un içerisindeki filtreleme sistemi ve materyalleri sayesinde reaksiyona girer ve arındırılırlar. Tüm evinizdeki suların giriş çıkışlarında kullanabileceğiniz sertifikalı filtre sistemi ile Klor gibi zararlı maddeleri de bedeninizden uzak tutmuş olursunuz.

 

155’in üzerinde ülkede varlığını sürdüren ve 1944’te Kuzey Amerika’da kurulan Sağlık ve çevre bilimlerindeki uzmanlığı küresel olarak tanınan Ulusal Hıfzısıhha  Vakfı  sertifikalı (NFS) HomePure by QNET, 7 aşamalı sus sistemi  ve HomePure Eaze by QNET  filtre sistemleri ile güvenli bir hayata ilk adımınızı atın.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz