Pazartesi, Mart 27, 2023

TÜKETTİĞİNİZ SULARA ARTIK GÜVENEBİLİRSİNİZ

Temiz içme suyu yaşamın temel unsurlarından biridir.  Filtrelenmiş suyun öneminin bu kadar yüksek olması ise sağlık sorunlarındaki büyük oranlara bakıldığı zaman anlam kazanıyor. NSF’nin en son çalışmasında yer alan tüketici araştırmasına göre günlük yaşamda tüketilen suların içerisindeki %82 oranındaki kirlilik seviyesi, tüketicilerin sağlığı üzerinde  olumsuzluklar doğuruyor. İçme suyundaki yüksek miktardaki pestitit ve herbisit büyük bir endişe uyandırmaktadır.

Bazı toplumlarda bulunan musluk suları sağlımız için içilebilir seviyede uygun olsa da ekstra güvence için su arıtma sistemlerine insanlar para ödemektedirler. Dünya üzerinde tüketilen suların sağlık güvencesi altında tüketilmesi için işlemlerin çoğaltılması ve uygulanacak arıtma yöntemlerinin arttırılması gerekmektedir. Ancak evlerimizde kullandığımız musluk sularında bu işlemler yetersiz kalmaktadır. HomePure ile filtrelenen suda bulunan sağlıklı header_homepure_enmineralleri korurken vücudunuzun  nemlenmesine yardımcı olur ve susuzluğunuzu giderir. Filtre sistemi ile kirletici bileşenlerin tükettiğiniz suda bulunmasını engelleyen HomePure, kaliteli filtre sistemi ile bakterilerin ve sudaki kirliliğin geçişine engel olmaktadır.

Gelişmekte olan ülkelerde saf olmayan ve kirli su tüketimi insan hayatını tehdit eden salgın hastalıklarının önde gelen nedenlerindendir. Filtresiz sularda yüksek oranda bulunan Kurşun maddesi çocuklarda fiziksel ve zihinsel gelişime engel olmakla birlikte böbrek hastalıkları problemleri ve erişkinlerde yüksek kan basıncı gibi olumsuz sağlık etkileri yaratmaktadır. Filtrelenen su, sadece sağlık problemlerini engellemez, su içerken alacağınız gerçek su tadını hissetmenizi sağlar. Sadece QNET tarafından satılan HomePure ile filtrelenmiş ve damıtılmış su, kalsiyum, potasyum ve magnezyum gibi mineralleri bünyesinde barındırır. Ultrafiltrasyon (UF) ve Ultraviyole (UV) sistemi sayesinde sudaki sağlıklı mineralleri muhafaza etmektedir.

Kent borularından temin edilen sular ve su dağıtım sistemindeki yüksek orandaki kir ve bakteriler sağlık sorunlarının oluşmasında önemli sebeplerindendir. Yüksek seviyelerde sağlık risklerine neden olabilecek trihalometan ve holoacetic asitler HomePure’un içerisindeki filtreleme sistemi ve materyalleri sayesinde reaksiyona girer ve arındırılırlar. Tüm evinizdeki suların giriş çıkışlarında kullanabileceğiniz sertifikalı filtre sistemi ile Klor gibi zararlı maddeleri de bedeninizden uzak tutmuş olursunuz.

155’in üzerinde ülkede varlığını sürdüren ve 1944’te Kuzey Amerika’da kurulan Sağlık ve çevre bilimlerindeki uzmanlığı küresel olarak tanınan Ulusal Hıfzısıhha  Vakfı  sertifikalı (NSF) HomePure, 7 aşamalı su arıtma sistemi  ve HomePure Eaze  filtre sistemleri ile güvenli bir hayata ilk adımınızı atın.  Homepure www.qnet.com.tr’den temin edilebilir.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz