Perşembe, Mart 23, 2023

YAŞADIĞINIZ HER DAKİKANIN KEYFİNİ ÇIKARMAK ÇOK KOLAY

Zaman kavramı geçmişten günümüze dek hayatımızın düzenini sağlayan bir olgudur. Gündelik yaşamımızda var olan  tüm  programlar zaman algısı üzerine kurulmuştur. İş yaşantınızdan, sosyal hayatınıza kadar birçok plan ve programı düzene sokan zaman kavramının önemi ne kadar büyük ise materyal haline geldiğinde de aksesuar olarak çok büyük bir önem ve anlam taşımaktadır. Bu bağlamda kolumuzda taşıdığımız saate verdiğimiz önem ise aynı ölçüde estetik anlayışını ve hayata karşı olan planlılık esasındaki sorumluluklarımızı yansıtacaktır.

Screen Shot 2015-07-29 at 18.56.31

Bernhard H. Mayer  ile Sorumluluklarınızı  Zarafet ile Birleştirin

Hayata karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirirken yaptığımız plan ve programı, kolumuzda küçük gözüken ancak çoğu zaman  anlamı oldukça büyük olan aksesuar sayesinde düzene sokmaktayız. Hem estetik duruşunu hem zevkinizi karşınızdaki insana aktaran aksesuarların en önemlisi olan saat, gün içerisinde sizi tanımlayan nadir araçlardandır. Bu yüzden vereceğiniz önemin bu bağlamda oldukça fazla olması gerekmektedir.

Kol saati seçimi günlük görünüşünüzü büyük oranda etkilerken aynı zamanda saatinizin kolunuza oturması, kolunuzda iken sizi rahatsız etmemesi çok önemlidir. Aksesuar olarak kullanılan saatin renkleri, boyutu tarzınızı yansıtacaktır. Dışarıdan gelen bakışlar sizi saatinizle tanımlamaya veya tamamlamaya çalışacaktır.

Yanlış saat seçimi ile giyiminize uyumlu olmayan bir kombinasyon görüntünüzde tezatlık yaratabilir. Dayanıklılık, gösteriş, ağırlık, boyut bakımlarından hayatınıza artı değer katan Bernhard H. Mayer’in Klasik Nauticus Brown , Bellezza  Magnum,  Günlük ve Spor BHM Hugo  saat modelleri ile  göz alan tasarımlara sahip olabilirsiniz.

Yüz yıllardır tasarım ve kalite standartlarında mükemmellik prensibini esas alan Bernhard H. Mayer, İsviçre yapımı olma özelliğine sahip olarak yalnızca QNET için üretilmektedir. Değerli metallerin işlenmesi ve imalatında yüz yılı aşkın bilgi ve deneyimin sonucu ürünler olan özel parçaları sizlere sunarken,  kıymetli metallerin değerlerini  yüceltmektedir. Sezgileri güçlü müşteriler için kaliteli mücevher ve saat ürünleri yaratmaya yönelik çalışmalar vizyondan ilham alarak sürdürülüyor. Sıra dışı becerilere sahip uzman tasarımcı ve sanatkârların tutkusuyla yaratılan ayrıcalıklı ürün çeşitleri ile Bernhard H. Mayer kol saatleri hayatınızın ayrılmaz bir parçası haline geliyor.

Bernhard H. Mayer saatleri ile hayatınızın her dakikakasından keyif alarak yaşayın. Bernhard H. Mayer saatlerimize  yalnızca www.qnet.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz