Perşembe, Mart 23, 2023

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞINIZA DİKKAT ETMEK İÇİN BU TAVSİYELERE GÖZ ATIN

Ağız ve diş sağlığı, vücudun beslenme ve konuşma fonksiyonlarının düzgün bir şekilde yerine getirilebilmesi için büyük önem taşımaktadır. Çürükler, estetik dolgular, kanal tedavileri, diş eti hastalıkları gibi problemler ağız ve diş sağlığınızla alakalı olan gerekli bakım işlemleri yetersiz kaldığında baş göstermektedir. Bu sorunlu süreçlere karşı profesyonel önlemi yalnızca QNET aracılığı ile temin edebileceğiniz Brille Premium ağız bakım seti ile alabilirsiniz.

İnsan ilişkilerinde önemli rol oynayan sağlıklı bir ağız yapısı ve yine ağız sağlığı ile ilişkili olarak rahat konuşma durumları, çevremizdeki sosyal yapının brille (2)şekillenmesine minimal düzeyde de olsa yardımcı olmaktadır. Ağız ve diş bölgesi, sağlıklı bir görünümün temelinde var olan etkenlerdendir. Sağlıklı bir görünüm ise,  sosyal çevremizde yer alan diğer bireylerle olan sağlam ilişkilerimizin temelini oluşturmaktadır. Dişlerinizin beyaz bir görünüş sergilemesi ise dışarıya karşı kendinize güvenilir duruşunuzu pekiştirir.  Dişlerinizin beyaz dönemlerine geri dönebilmesi için son dönem klinik çalışmalarında geliştiren mikro parlatıcılar ise dişlerinizin gerçek beyazlığına kavuşmasını sağlar.

Günümüzde geliştirilen bir diğer klinik çalışması ise ağzınızdaki tazelik ve ferahlık hissini uzun süre canlı tutmak adına Brille Premium ağız bakım setinin üretildiği laboratuvarlarda formüle edilmiştir. Geliştirilen Gümüş Partikül teknolojisinin etkilerini dişlerinizde Brille Premium ile kolayca  görebilirsiniz.

Diş Rahatsızlıklarınız Size İlerleyen Dönemlerde Sorunlar Çıkarabilir

Ağız ve diş sağlığının sosyal etkisinin bir adım ilerisi ise kalıcı diş ve diş eti rahatsızlıklarıdır. Diş ve diş eti hastalıklarında erken teşhis birçok önemli hastalıkta olduğu gibi kurtarıcı olabilmektedir.  Diş eti hastalıklarının önlenmesi veya tedavisi; doğal dişlerin korunması, daha rahat çiğneme ve daha iyi sindirimin sağlanması gibi diğer faydaları da beraberinde getirir.  Diş eti hastalıklarına erken dönemde karşı konulması, ilerleyen dönemlerde kalıcı hasar oluşturacak hastalıkları engellemektedir. Ağız ve diş temizliğinin yanında dişlerinizi beyazlatma, mineralize etme, plaklarla mücadele gibi hassasiyet taşıyan konularda Brille Premium ağız bakım setinden yararlanılabilir.

 

Brille Premium Profesyonel ağız bakım setine yalnızca www.qnet.com.tr adresinden sahip olabilirsiniz.

 

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz